„Przytulny wypoczynek w Hocking Hills w Ohio”: wycieczka po zaskakująco magicznej kabinie o powierzchni 450 stóp kwadratowych

Przytulny wypoczynek w Hocking Hills w Ohio! Wycieczka po zaskakująco magicznej kabinie o powierzchni 450 stóp kwadratowych. Odkryj urok tego miejsca z nami!

W pięknych wzgórzach Hocking Hills w Ohio znajduje się kilka naprawdę ładnych domów wakacyjnych i małych domków. Otaczają je niesamowite widoki natury, co czyni je jeszcze lepszymi.

Jeden z tych domów nazywa się GloCabin. Różni się od pozostałych tym, że ma zaskakujące wnętrze.

Z zewnątrz jest pomalowany na czarno i ma drzwi z ciemnego drewna, co może wydawać się nieco poważne. Ale na tle zielonej scenerii wyróżnia się i wygląda fajnie.

Wewnątrz GloCabin jest jasny i przytulny. Jest urządzony w prostym i swobodnym stylu, inspirowanym Kalifornią. Jest w nim dużo drewna i neutralne kolory, które sprawiają, że panuje w nim spokój.

Salon, kuchnia i jadalnia są ze sobą połączone, ale nie sprawiają wrażenia ciasnego. Jest wystarczająco dużo miejsca, aby się poruszać i odpoczywać.

Kuchnia jest naprawdę ładna, ze wszystkimi potrzebnymi urządzeniami i dużą wyspą pośrodku.

Sypialnia jest wygodna i ma drzwi prowadzące na zewnętrzne pokłady po obu stronach. Możesz cieszyć się widokiem z łóżka lub na zewnątrz.

Łazienka jest jasna i wyposażona w duży prysznic. Jest tam fajna toaletka zrobiona ze starego stołu garncarskiego.

GloCabin jest idealny, jeśli lubisz przebywać na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne, a z tarasów roztaczają się niesamowite widoki.

Niezależnie od tego, czy chcesz pobiegać, czy po prostu usiąść na zewnątrz i cieszyć się scenerią, GloCabin to świetne miejsce na pobyt.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet