„To jest za dużo”. Jane Fonda jest oburzona publicznymi namiętnościami JLo i Afflecka

Jane Fonda wyraża swoje oburzenie publicznymi namiętnościami JLo i Afflecka! Co rozpaliło kultową aktorkę? Kliknij link, aby odkryć dramat rozgrywający się w Hollywood.

Relacja JLo i Bena Afflecka nie może nie przyciągnąć uwagi opinii publicznej. I oczywiście istnieje wiele powodów. W końcu niewiele gwiazd zdecydowało się zacząć od nowa z kimś, z kim wcześniej nie wszystko układało się pomyślnie. Ale niektórzy aktorzy uważają, że szczęście kocha ciszę. Tak więc Jane Fonda, mówiąc o Lopezie i Afflecku,  jest całkowicie oburzona ich odwiecznymi publicznymi namiętnościami. Co tak naprawdę niepokoi gwiazdę filmową i jakie rady dałaby małżonkom, dowiecie się z naszego materiału za kilka minut.

Jane Fonda o Lopezie i Afflecku

16 lutego 2024 r. J.Lo zaprezentował muzyczny film fantasy „This Is Me… Now: A Love Story”. Sama piosenkarka nazywa film swego rodzaju odyseją do miłości. Należy zatem być przygotowanym na to, że za fantastycznymi kostiumami, muzyką i efektami wizualnymi kryje się życie samej gwiazdy. Nawiasem mówiąc, film został wydany równolegle z pierwszym studyjnym albumem Jennifer w ostatniej dekadzie.

I oczywiście takie wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wykonania wiodącej roli. Tak więc w Walentynki Lopez zaprezentowała publiczności swoje dzieło. Piosenkarce na tak ważnym dla niej wydarzeniu towarzyszył jej mąż Ben Affleck. Nie wstydzili się okazywać sobie uczuć, starając się jak najczęściej przytulać i całować.

Niestety, nie każdemu podoba się takie zachowanie ze strony gwiazdorskich małżonków. A koleżanka Jennifer z filmu „Jeśli twoja teściowa jest potworem”, Jane Fonda, postanowiła zabrać głos w delikatnym temacie. Dlatego  86-letnia aktorka uważa, że ​​niestosowne jest, aby para zachowywała się w ten sposób w miejscach publicznych.

„To jest za dużo”

„Chcę żebyś wiedział. Nie do końca rozumiem dlaczego, ale czuję zainteresowanie wami jako parą. Mam wrażenie, że próbujesz coś udowodnić, zamiast po prostu tym żyć. Wiesz, co drugie zdjęcie, na którym się całujecie i przytulacie. Wydaje mi się, że to za dużo” –  powiedziała Jane Fonda, mówiąc o J. Lo i Afflecku.

Widzisz, zdaniem gwiazdy filmowej, trzeba wyczuć granicę, jak prawidłowo prezentować społeczeństwu swoje relacje i uczucia. W końcu wśród tych, którzy obserwują każdy Twój ruch, mogą znajdować się zazdrośni ludzie, a nawet hejterzy. Dlatego obnoszenie się z każdym pocałunkiem może nie być najlepszym pomysłem.

Ponadto należy zauważyć, że  namiętne uściski często zastępuje wyraz niezadowolonego wyrazu twarzy Bena Afflecka. O „kwaśnej minie” aktora na rozdaniu nagród Grammy dyskutowano przez kilka dni. Ta wiadomość zmartwiła także Jane Fondę. Przecież dla zdobywcy Oscara mogło to oznaczać tylko jedno – mężczyzna jest całkowicie niezadowolony ze swojego związku z J.Lo.

Być może  Jennifer i Ben naprawdę powinni popracować nad swoimi publicznymi emocjami i okazaniem uczuć?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet