Czy to prawda, że ​​Hailey Bieber przygotowuje się do rozwodu z Justinem?

Czy to prawda, że ​​Hailey Bieber przygotowuje się do rozwodu z Justinem? Dołącz do dyskusji, w której krążą plotki i spekulacje. Kliknij link, aby odkryć najnowsze osiągnięcia w tej sadze o gwiazdach.

Jak się okazało, Justin i Hailey Bieber są o krok od rozwodu. Poinformował o tym ojciec modelki, który nawoływał do modlitwy za swoją córkę. Ale  czy rzeczywiście w rodzinie gwiazd rzeczywiście panuje poważny kryzys, czy to tylko publiczne spekulacje,  dowiecie się z nami w ciągu najbliższych kilku minut.

Justin i Hailey Bieber są o krok od rozwodu

Wydawałoby się, że rodzinę performera i modelki można nazwać jedną z najszczęśliwszych par wśród celebrytów. Trzymają się za ręce na wszystkich czerwonych dywanach, szczerze się wspierają i dosłownie nie mogą przeżyć dnia bez swojej drugiej połówki. Niestety,  ostatnio wieści o gwiazdach wcale nie cieszą ich wiernych fanów.

Dlatego w sieciach społecznościowych często można spotkać taki czy inny komentarz fanów, w którym zakłada się kłótnię. Niektóre z nich są całkowicie pewne:  Hayley z trudem powstrzymuje oburzenie wokół męża. To prawda, że ​​same gwiazdy na swoich blogach wcale nie udają, że coś się zmieniło.

Oliwy do ognia dolewają także znawcy z najbliższego otoczenia pary. Według nich Justin i Hailey Bieber są o krok od rozwodu. Ale inicjatorem separacji z pewnością będzie model. Faktem jest, że  ma dość wybryków swojego niestabilnego emocjonalnie męża. Poza tym nie można pominąć faktu, że wykonawca nie uwzględnia szczególnie przestrzeni osobistej swojej żony.

„Modlić się”

Co ciekawe, rodzice Hayley również są gotowi na eskalację plotek. Nie jest tajemnicą, że Stephen i Kenny Baldwinowie byli niesamowicie szczęśliwi, że mają zięcia takiego jak Justin Bieber. Dopiero teraz  57-letni aktor uważa, że ​​każdy powinien się odpowiednio modlić za swojego spadkobiercę i jej wybrańca.

„Chrześcijanie, proszę, myśląc o Justinie i Hailey, poświęćcie chwilę i zmówcie krótką modlitwę za nich,  aby zyskali mądrość, ochronę i zbliżyli się do Pana  ” –  Stephen napisał w swoich mediach społecznościowych. I oczywiście zrodziło to wiele nowych plotek na temat losów Bieberów. Ktoś myśli, że Haley jest w ciąży. Inni nalegają na szybki rozwód. Jeszcze inni są całkowicie uwikłani w rodzinne sprzeczki celebrytów.

Można zatem pozazdrościć modelce i wykonawcy cierpliwości. Przecież  nie komentują słów Stephena Baldwina. Hailey nie ukrywa brzucha i z pewnością nie ogłosiła, że ​​jest w ciąży. Justin z kolei woli stawiać na kreatywność. To prawda, że ​​​​miał czas i ochotę poświęcić kolejną publikację swojej drogiej żonie. Zbieg okoliczności?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet