Alain Delon uznany za niekompetentnego

Wiadomość z ostatniej chwili: Alain Delon uznany za niekompetentnego. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej o tym zaskakującym splocie wydarzeń dotyczących legendarnego aktora.

Jak się okazało, Alain Delon został uznany za niekompetentnego prawnie. I tak w poniedziałek 29 stycznia 2024 roku francuski sąd wydał wyrok przeciwko legendzie kina. Jednocześnie, co ciekawe,  wymiar sprawiedliwości uznał także, że spadkobiercy celebrytki nie mają prawa opiekować się ojcem. Co na to wpłynęło i kto podejmie decyzje za aktora, dowiemy się z nami w ciągu najbliższych kilku minut.

Alain Delon uznany za niekompetentnego

Bez wątpienia wiadomość, że Alain Delon został uznany za „niekompetentnego” pod względem prawnym, była ciosem dla jego spadkobierców. Widzisz,  zgodnie z decyzją sądu, synowie Anthony i Alain-Fabien oraz córka Anushka zostali pozbawieni prawa_do_zapewniania_opieki gwiezdnemu rodzicowi. Co więcej, kwestia zabrania ojca na badania lekarskie jest dla nich całkowicie eliminowana. Jednocześnie nie będą mogli ingerować w procedury medyczne.

Ale kto w tym przypadku będzie mógł zarządzać nieruchomościami i innymi sprawami? Jak stwierdził sąd, prace te zostaną wykonane przez agenta_rządowego_dostarczonego_przez_prawo. Co więcej, ten ostatni zajmie się nie tylko badaniami lekarskimi, ale także wydatkami.

Ciekawe, że to dzieci Delona bały się o swojego ojca. Cóż możemy powiedzieć, Anthony wielokrotnie stwierdzał  „krytyczny”  stan rzeczy. Jednym z najgłośniejszych zwrotów spadkobiercy aktora były słowa o  „ostatnich Świętach Bożego Narodzenia”. „Ojciec nie może już tolerować agresywnego zachowania syna, który nieustannie twierdzi, że oszalał” –  podzieliła się ulubioną Anushką Aleny.

„Spór zakończy się raz na zawsze”

Swoją drogą, ważną rolę w postępowaniu odegrała także ukochana Delona 66-letnia Hiromi Rollin. Tym samym partner celebryty oskarżył niedawno dzieci aktora o próbę pozbycia się gwiezdnego ojca. W końcu, zdaniem Japonki,  Anthony aktywnie sprzeciwiał się interwencji medycznej, prowadząc kampanię na rzecz świeżo wyciskanych soków.

Teraz dzieci francuskiego aktora nie mają dostępu do informacji na temat stanu zdrowia ojca. „Dzięki temu osoba trzecia będzie mogła asystować Alainowi_Delonowi_w jego badaniach medycznych. Sędzia uznał za konieczne_pozbawienie_dzieci Delona możliwości nadzorowania badań lekarskich ich ojca” –  stwierdził prawnik.

To prawda, że ​​​​Antoniowi wcale nie podobał się ten pomysł. Przecież jego zdaniem prawnicy do tego czasu nie martwili się szczególnie chorobą Alaina Delona. Dlatego  syn celebrytki uważa, że  ​​„ten spór medyczny zakończy się raz na zawsze”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet