Bezpłatny holenderski dom kolonialny przekształcony w „wieczny dom” z inwestycją 95 000 dolarów

Odkryj fascynującą przemianę – darmowy holenderski dom kolonialny przekształcony w wieczny dom z inwestycją 95 000 dolarów! Kliknij link, aby zobaczyć więcej zdjęć i przeczytać historię.

Wiele osób marzy o posiadaniu idealnego domu, miejsca, w którym czują się bezpiecznie i szczęśliwie. Dla niektórych to marzenie spełnia się bez wydawania pieniędzy.

Julie i Eddie Flores z Kansas mieli szczęście, gdy otrzymali za darmo stary holenderski dom kolonialny w Lincoln. Zawsze lubili stare domy, więc to było spełnienie ich marzeń.

Dom z zewnątrz wyglądał na zaniedbany, z odchodzącą farbą i zniszczoną werandą. Ale kiedy weszli do środka, znaleźli ukryte skarby, takie jak piękne drewniane podłogi i urocze schody.

Chociaż byli szczęśliwi w Kansas City, dom w Lincoln wciąż ich wołał. Nie mogli przestać myśleć o wspomnieniach, jakie mogliby stworzyć tam ze swoimi dziećmi.

Kiedy dowiedzieli się, że dom może zostać zburzony, jeśli nikt go nie zajmie, wiedzieli, że muszą działać szybko. Fundacja Lincoln County Hospital & Healthcare Foundation zaoferowała dom bezpłatnie każdemu, kto chciałby przenieść go w nowe miejsce.

Julie i Eddie zgłosili się na nowych właścicieli i byli zachwyceni, gdy zostali wybrani. Dostali dokumenty potwierdzające, że są właścicielami domu, mimo że nic za niego nie zapłacili.

Wierzą w naprawianie rzeczy, zamiast je wyrzucać, więc byli podekscytowani remontem domu. Dzielili się swoimi postępami w mediach społecznościowych, aby inspirować innych.

Ich remonty obejmowały naprawę dachu, usunięcie ganków i uszczelnienie otworów, aby chronić dom podczas przeprowadzki. W środku znaleźli także ciekawe rzeczy, takie jak stare karty do gry i odciski dłoni dzieci.

Podczas remontu musieli stawić czoła wyzwaniom, takim jak szkodniki i problemy z budową nowej piwnicy. Przeprowadzka domu w nowe miejsce również była dużym zadaniem, ale udało się go bezpiecznie.

Teraz ciężko pracują, aby dokończyć remont, godząc życie rodzinne z pracą Eddiego jako pielęgniarki. Do tej pory wydali na dom około 95 000 dolarów i mają nadzieję wprowadzić się do niego przed Świętem Dziękczynienia.

Zatrudniają także lokalne firmy do wykonywania niektórych zadań, aby wspierać swoją społeczność i pomagać jej w rozwoju. Wierzą, że ratując swój dom, mogą przyczynić się do rewitalizacji Lincolna.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet