„Skromny wygląd zewnętrzny, czarujące wnętrze”: wejdź do niezwykłego domu 96-letniej kobiety

Skromny wygląd zewnętrzny, czarujące wnętrze: wejdź do niezwykłego domu 96-letniej kobiety! 🏡✨ Odkryj historię tego niezwykłego miejsca, gdzie prostota spotyka się z elegancją, a życiowe doświadczenie tworzy magię każdego zakamarka. Gotowy na inspirującą podróż?

Ten dom jest naprawdę wyjątkowy! Pani, która go zbudowała i ozdobiła 72 lata temu, jest teraz gotowa do sprzedaży. Zawsze bardzo dbała o dom i bardzo go kochała. Niestety nie może już się nim zajmować więc zdecydowała się na sprzedaż.

Kiedy pośrednik w obrocie nieruchomościami zobaczył ten dom, był zdumiony. Choć z zewnątrz wygląda zwyczajnie, po wejściu do środka ma się wrażenie, że jest się w innym świecie. Jest jasny, luksusowy i pełen dobrze zachowanych mebli w stylu vintage. Wszystko jest czyste, bez kurzu i plam. Można powiedzieć, że pani ceniła wszystkie swoje rzeczy.

Pokoje w domu są utrzymane w różnym stylu. Niektóre są czyste i stylowo staroświeckie, podczas gdy inne mają rustykalny charakter.

To naprawdę fajne! W takim domu można poczuć się prawie jak członek rodziny królewskiej.

W piwnicy znajduje się fantastyczny bar i salon w stylu rustykalnym, idealne na relaks po długim dniu.

Ulubionym kolorem pani jest różowy! Prawie w każdym pomieszczeniu znajdziesz różowe akcenty lub tapety, które nadadzą domowi bajkowy klimat.

Naprawdę kochamy ten dom, ponieważ jest taki wyjątkowy! Mamy nadzieję, że następny właściciel będzie się nim dobrze opiekował i pokochał go tak samo jak poprzednia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet