Emerytowana nauczycielka znajduje spokój w uroczym, jednopoziomowym, małym domu po opuszczeniu rozległego rancza o powierzchni 50 akrów

Emerytowana nauczycielka znajduje spokój w uroczym, jednopoziomowym małym domu po opuszczeniu rozległego rancza o powierzchni 50 akrów! 🏡🌳 Odkryj, jak życie w prostocie pozwoliło na nowe znaczenie dla codzienności tej emerytowanej nauczycielki. Gotowy na inspirację do zmiany perspektywy?

Charlene, emerytowana nauczycielka, i jej zmarły mąż byli właścicielami dużego rancza o powierzchni 50 akrów. Po jego śmierci w 2007 roku Charlene samodzielnie zarządzała ranczem. Niedawno zdecydowała się dokonać dużej zmiany w swoim życiu, przenosząc się do małego, pięknego domu w Austin w Teksasie.

Przed podjęciem takiego ruchu Charlene sugeruje przemyślenie czterech ważnych rzeczy, które nazywa 4 W.

1. Dlaczego : Charlene podkreśla, że ​​ma mocny powód, aby wybrać styl życia w małym domu, ponieważ nie jest on odpowiedni dla wszystkich.

2. Kiedy : Planowanie z wyprzedzeniem ma kluczowe znaczenie. Wielu producentów małych domów potrzebuje co najmniej roku na zbudowanie wyjątkowego małego domu, dlatego ważna jest wiedza, kiedy chcesz się przeprowadzić.

3. Gdzie : Władze lokalne często mają rygorystyczne zasady dotyczące budowy i użytkowania małych domów, dlatego istotne jest rozważenie lokalizacji.

4. Co : Kiedy już odgadniesz pierwsze trzy „W”, podjęcie decyzji o projekcie lub modelu małego domu stanie się łatwiejsze.

Mały dom Charlene ma powierzchnię 399 stóp kwadratowych i jest wysoki. Ona i jej zmarły mąż byli marynarzami, co zainspirowało projekt, zwłaszcza kuchni zwanej „Kuchnią”. Kuchnia została wykonana na zamówienie i zawiera dużo miejsca do przechowywania, a Charlene zadbała o to, aby została zbudowana dokładnie tak, jak chciała.

Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę mikrofalową, duży zlew, piekarnik na blacie, kuchenkę elektryczną, ogromną lodówkę oraz pralkę i suszarkę z możliwością ustawiania piętrowego. Charlene, lat 72, nie chciała w swoim domu strychu ani schodów, więc zdecydowała się zamiast tego na przestronne wnętrze.

W jej sypialni znajduje się łóżko typu queen-size i ściana z akcentami cedru, co nadaje jej rustykalny charakter. Szafy z przesuwanymi drzwiami zapewniają wystarczająco dużo miejsca na jej rzeczy. Łazienka jest średniej wielkości, ale sprytnie zaprojektowana, z dużą ilością miejsca do przechowywania i prysznicem wykonanym na zamówienie.

Salon wydaje się przestronny pomimo swojej wielkości, dzięki strategicznemu rozmieszczeniu mebli. Charlene zastąpiła wewnętrzny kominek elektryczny większym miejscem do przechowywania, ponieważ ma już kominek opalany drewnem na zewnątrz, na swoim tarasie.

A skoro mowa o tarasie, jest to ulubione miejsce Charlene na spokojny wypoczynek lub spotkania z przyjaciółmi i sąsiadami. Pamięta radę ojca, aby przejść na wcześniejszą emeryturę, aby w pełni docenić życie, i jest zadowolona ze swojej decyzji o zamieszkaniu w małym, pięknym domku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet