Przed vs po: 2 przykłady transformacji „zabitych” mieszkań.

Przed vs. po: 2 przykłady transformacji zabitych mieszkań! 🏚️➡️🏠 Odkryj niezwykłe przemiany, które odmieniły zaniedbane wnętrza w miejsca pełne życia i stylu. Gotowy na porażkę inspiracji? Kliknij link, aby zobaczyć więcej!

Wybór bardzo pięknych wnętrz.

Nie bójcie się kupować mieszkań na rynku wtórnym. Nawet najbardziej „zabite” opcje mają swój potencjał. Zebraliśmy inspirujący wybór zdjęć najlepszych historii renowacji przed i po.

1. Dwupokojowe mieszkanie w starej kamienicy, które radykalnie różni się od swoich „sąsiadów” na klatce schodowej

To małe dwupokojowe mieszkanie  obok klasztoru Nowodziewiczy kilka lat temu zaprojektowała dla siebie i męża dekoratorka Olga Zaretskikh  . Chciała zamienić stare mieszkanie o standardowym układzie w przytulne miejsce do wypoczynku.
Aby przestrzeń była wygodna dla dwóch osób, pierwszym krokiem było usunięcie przejścia do kuchni z przedpokoju i wykorzystanie go do powiększenia łazienki. Kuchnię połączono z salonem: aby wpuścić więcej światła do korytarza, zamiast zwykłej przegrody wykonano drzwi uchylne ze szklanymi wstawkami.

2. Wnętrze angielskie z elementami Prowansji

Mieszkanie  , w którym Natasza Lisakova musiała wyremontować, było w tak opłakanym stanie, że przez długi czas nie mogła się zdecydować, czy rozpocząć remont, czy lepiej sprzedać nieruchomość i poszukać innej? Po chwili namysłu Natasza nie bała się spróbować roli projektanta dekoracji.
Warto dodać, że mieszkanie okazało się zgodne ze stylem właściciela – z delikatnymi odcieniami, bez krzykliwego wielobarwnego wystroju.
Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet