Jak wygląda luksusowa rezydencja Rihanny za 13,8 miliona dolarów, w której piosenkarka mieszka z A$AP Rockym i dziećmi.

Jak wygląda luksusowa rezydencja Rihanny za 138 milionów dolarów, w której piosenkarka mieszka z A$AP Rockym i dziećmi? 🏡💎 Odkryj sekrety i unikalny styl tej niesamowitej posiadłości, która stanowi oazę komfortu i prestiżu dla gwiazdy muzyki i jej rodziny.

Kontynuujemy cykl wirtualnych wycieczek po domach bogatych i sławnych. Niedawno podziwialiśmy  rezydencję Brada Leya Coopera  , którą kupił tuż obok Gigi Hadid i byliśmy zaskoczeni rozmachem  majątku Natalii Vetlitskiej  , wartego około 1 miliarda rubli. Teraz czas docenić skromne rodzinne gniazdo Rihanny i A$AP Rocky’ego, w którym para mieszka z małymi synami RZA i Riot Rose.

Według Page Six rezydencja warta 13,8 miliona dolarów znajduje się w Beverly Hills, w ukochanej przez gwiazdy dzielnicy Post Office. Budynek w stylu kolonialnym został pierwotnie wybudowany w latach trzydziestych XX wieku, ale w ciągu ostatnich prawie stu lat przeszedł kilka renowacji. Rezydencja położona jest na działce o powierzchni ponad 2 tys. m2 i oprócz głównego budynku obejmuje ogród, basen, altanę, pensjonat oraz siłownię plenerową.

Prawie każdy pokój posiada duże panoramiczne okna, dzięki czemu można zjeść obiad, odpocząć na sofie w salonie, zrelaksować się w jednej z pięciu sypialni, a nawet zażyć kąpieli z widokiem na dziedziniec. Prawdę mówiąc, dla tak kolorowej pary dom wydaje się zbyt spokojny i powściągliwy: we wnętrzu dominuje biel i inne neutralne odcienie – brąz, szarość i czerń. Jedynym pomieszczeniem, które wyróżnia się jasną tapetą z zielonymi liśćmi, jest oczywiście pokój dziecięcy.

Oczywiście w domu, który piosenkarka i raper kupiła w 2021 roku, jest wszystko, czego potrzeba, aby bawić się od zmierzchu do świtu. W rezydencji znajduje się przestronny bar z długim blatem i przytulnym miejscem na kominek obok, a także kilka odkrytych miejsc na ognisko, wokół których goście pary mogą posiedzieć w chłodne kalifornijskie wieczory.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet