Eklektyzm i ciekawy vintage.

Eklektyzm i ciekawy vintage! ✨ Odkryj unikalne połączenia stylów i inspirujące elementy z przeszłości, które nadają charakteru każdemu wnętrzu. Gotowy na podróż w czasie?

Projektantka Alisa Kashtanova przerobiła „zabite” trzyrubelowe mieszkanie w stalinowskim budynku: podczas generalnego remontu pozbyli się starych wykładzin, doszło też do przebudowy – wejście do kuchni przeniesiono do salonu. Do dekoracji za podstawę przyjęliśmy eklektyzm: współistnieją tu elementy wyposażenia wnętrz w stylu vintage i nowoczesnym.

W procesie przebudowy zachowano przegrody wewnętrzne i wzmocniono je metalowymi, spawanymi ramami. W sypialni znalazło się miejsce na szafę. Kuchnia jest kompaktowa: zdemontowano śmietnik, zamontowano zestaw narożny, wykonano na zamówienie jasne elewacje z MDF.

Na ścianach i suficie znajduje się farba w głębokich kolorach, a na podłodze płytki wykonane na zamówienie według szkiców właściciela. Projektantowi bardzo zależało na podkreśleniu historii domu, dlatego do wnętrza dodano elementy vintage – zabytkowe krzesła z lat 20., zegary ścienne i lampy z lat 60. z metra.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet