„Pokonać uprzedzenia”: podróż rodziny z zespołem Downa

Pokonać uprzedzenia: podróż rodziny z Zespołem Downa. ❤️🌍 Przekonaj się, jakie niesamowite przygody czekają na nich w drodze do zmiany spojrzenia na świat!

Sześć lat temu Jodi Parry i jej partner Matt otrzymali w szpitalu wiadomość, która załamała ich serca. Spodziewali się bliźniaczek, ale lekarz przekazał wiadomość ze słowami „przykro mi” i ujawnił, że Abigail i Isobel mają zespół Downa.

Ta wiadomość była dla pary trudna do przetrawienia. Po urodzeniu zdrowego syna Finlaya i poronieniu myśleli, że są przygotowani na wszystko. Jednak słowa lekarza sprawiły, że brzmiało to jak zagłada na całe życie.

Bliźniaki urodziły się przedwcześnie i borykały się z problemami zdrowotnymi. Abigail jest głucha na jedno ucho, a Isobel ma dziurę w sercu. Rodzina, choć zszokowana i przestraszona, o zespole Downa musiała dowiedzieć się sama, gdyż nie posiadała zbyt wielu informacji.

Para nie wiedziała, czego się spodziewać w przyszłości swoich dziewcząt. Nie zdawali sobie sprawy, że Abigail i Isobel mogą prowadzić normalne życie, chodzić do szkoły i rozmawiać jak inne dzieci. Sami musieli się o tym przekonać.

Pomimo pewnych współczucia i przeprosin, dziewczęta rozwijały się dzięki miłości i wsparciu ze strony rodziny. Abigail pyta, dlaczego lekarz przeprosił, skoro za nic nie zamieniłaby swoich córek.

Teraz, sześć lat później, Abigail i Isobel udowodniły, że każdy zasługuje na szansę w życiu, niezależnie od różnic. Rodzina jest autentycznie szczęśliwa, pokazując, że szczęście jest możliwe pomimo osądów społecznych.

Z doświadczenia Matta i Jodi możemy dowiedzieć się, że szczęście można osiągnąć w każdej sytuacji, nawet jeśli społeczeństwo twierdzi inaczej. Historia Abigail i Isobel rzuca wyzwanie uprzedzeniom i ignorancji, przypominając nam, że każdy człowiek zasługuje na szansę na spełnione życie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet