Julia Roberts opowiada o prawie dwóch dekadach małżeństwa z Dannym Moderem w ujawniającym wywiadzie.

Aktorka Julia Roberts miała kilka związków ze znanymi mężczyznami, zanim w 2002 roku znalazła swoją prawdziwą miłość, Daniela Modera, który jest obecnie jej mężem. W przeszłości ich małżeństwo borykało się z pewnymi problemami. Julia poznała Daniela podczas pracy nad filmem „Meksykanin”, ale on był już wtedy żonaty z inną osobą. Niektórzy uważali, że przyczyną ich rozstania była Julia, choć ona temu zaprzeczała.

Przed ślubem z Danielem Julia miała romantyczne relacje z aktorami takimi jak Dylan McDermott, Matthew Perry, Jason Patric i Liam Neeson. Była krótko zaręczona z aktorem Kieferem Sutherlandem, ale zerwali tuż przed ślubem. Julia wyszła także za mąż za gwiazdę muzyki country Lyle Lovett w latach 1993–1995. Krążyły pogłoski, że kiedy po raz pierwszy spotkała Daniela, spotykała się z aktorem Benjaminem Brattem.

Teraz, po 20 latach małżeństwa, Julia i Daniel nadal są w sobie głęboko zakochani.

Julia znana jest z tego, że dba o prywatność swojego życia osobistego, ale w 2018 roku w podcaście Gwyneth Paltrow opowiedziała o swoim małżeństwie. Powiedziała, że ​​spotkanie i poślubienie Daniela było dla niej momentem odmieniającym życie. Nazwała go swoją ulubioną osobą i stwierdziła, że ​​naprawdę lubią swoje towarzystwo.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Julia Roberts (@juliaroberts)

Julia wspomniała, że ​​małżeństwo może być nieprzewidywalne, na przykład brak pewności, czy zgodzicie się na takie rzeczy, jak kanapa czy ręczniki. Ale zakochali się, pobrali i zbudowali wspólne życie. Czują się szczęśliwi, że ich sposób działania po prostu im odpowiada. Julia powiedziała, że ​​poślubienie Daniela było najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęła.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от modermoder (@modermoder)

W 2020 roku znawcy powiedzieli, że Julia i Daniel czują się jak bratnie dusze. Dobrze się dogadują, a Julia nadal uważa Daniela za atrakcyjnego, a on ją uwielbia. Postanawiają pozostać razem bez względu na wszystko.

Cieszymy się, że Julia Roberts znalazła swoją prawdziwą miłość i życzymy jej wszystkiego najlepszego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet