Taylor Swift jest krytykowana w Internecie za brak szacunku dla Celine Dion: o co chodzi?

Podczas gdy tej nocy spało się spokojnie, w Hollywood nie było czasu na sen – 66. ceremonia wręczenia nagród Grammy trwała pełną  parą  . I choć przebiegło wyjątkowo spokojnie (bez Kanye Westa – bez skandalów), było o czym rozmawiać. Na przykład jednym z najjaśniejszych wydarzeń wydarzenia było rzadkie pojawienie się Celine Dion, cierpiącej na nieuleczalną chorobę – piosenkarka została zaproszona jako „tajna gwiazda” do ogłoszenia nominacji, którą wygrała Taylor Swift.

Po otrzymaniu statuetki z rąk kolegów piosenkarka country uściskała wszystkich, ignorując Celine. Co więcej, Swift ominęła także gratulacje od wokalistki My Heart Will Go On, wyrwała jej nagrodę z rąk i zaczęła podziwiać jej zwycięstwo. Fani od razu zauważyli to niedopatrzenie ze strony Taylor i skrytykowali ją za brak szacunku dla legendy muzyki.

Później do armii wściekłych widzów dołączyło kilka gwiazd. Była korespondentka The Ellen DeGeneres Show i komik Kalen Allen stwierdziły, że nie ma usprawiedliwienia dla takiego zachowania, ale Taylor, która otrzymała nagrodę w tej kategorii po raz czwarty, mimo zaskoczenia mogła uhonorować Celine.

Jednak po otrzymaniu nagrody Taylor i Celine uroczo przytuliły się przed kamerą. Internauci zdecydowanie więc spieszyli się ze swoją krytyką. I wydaje się, że Dion nie obraża swojego młodego kolegi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet