„Beyond Numbers”: miłość i współczucie wnuka zmieniające marzenia babci w rzeczywistość w wieku 90 lat.

Ta podnosząca na duchu opowieść obraca się wokół cenionych aspiracji 90-letniej babci o imieniu Joy Ryan – marzenia, które zostało przekształcone przez działania jej wnuka.

Joy zawsze na pierwszym miejscu stawiała szczęście swojej rodziny, często odkładając na bok własne aspiracje. Mieszkając w uroczym, skromnym miasteczku, nigdy nie miała okazji patrzeć na bezkres morza. Kiedy odwiedził ją wnuk Brad, przedstawił pomysł wycieczek górskich.

Pomimo różnicy pokoleniowej, Joy i Brad nawiązali głęboką więź, znajdując wspólną płaszczyznę i wspólne szczęście w swoim towarzystwie. Ich związek pokazał, że wiek nie ma znaczenia w obliczu wspólnych pasji.

Dostrzegając potencjał Joy do czerpania przyjemności z odwiedzania parków narodowych, Brad zorganizował niezwykłą podróż. Razem wyruszyli w pielgrzymkę, aby zwiedzić wszystkie 61 parków narodowych Ameryki.

Ograniczenia finansowe nie zniechęciły Brada; zamieścił w Internecie swoją historię i spotkał się z niezwykle życzliwym odzewem. Wiele współczujących osób wystąpiło, aby wesprzeć ich sprawę.

W połowie przedsięwzięcia marzenie Joy o odwiedzeniu tych parków narodowych spełniło się już w połowie. Co ciekawe, po przygodach spędzonych w parkach rozważała nawet próbę skoku ze spadochronem.

Podróż Joy jest świadectwem tego, że marzenia nie mają daty ważności. Jej historia pokazuje, jak połączenie życzliwych osób i oddanych członków rodziny może sprawić, że pozornie niemożliwe stanie się możliwe.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet