«Jak wygląda kobieta z najdłuższymi paznokciami na świecie? 😨 Nie obcinała swoich paznokci od 27 lat!» 😳

 

Diana Armstrong, mieszkanka Minnesoty, osiągnęła uznanie w Księdze Rekordów Guinnessa za posiadanie najdłuższych paznokci wśród kobiet na całym świecie, które osiągnęły długość około 13 metrów. Daily Star twierdzi, że Armstrong nie obcinała swoich paznokci od 1997 roku.

 

Niezwykłe osiągnięcie Armstrong zostało zaprezentowane na oficjalnej stronie Guinness World Records na Instagramie, gdzie porównano łączną długość jej paznokci do typowego szkolnego autobusu. Użytkownicy online byli ciekawi osiągnięcia Armstrong, zastanawiając się, jak radzi sobie z codziennymi obowiązkami domowymi i higieną osobistą.Podczas wywiadu dla brytyjskiego tabloidu Daily Star, Armstrong odpowiedziała na pytania dotyczące jej codziennej rutyny.

Przedstawiła poruszające wyjaśnienie swojej decyzji, powiązane z traumatycznym doświadczeniem z przeszłości. Armstrong wspominała, jak jej najmłodsza córka, Latisha, co weekend starannie dbała o jej paznokcie, zanim zmarła na atak astmy.

Zainspirowana czułością i oddaniem swojej córki, Armstrong od tamtej pory nie obcinała swoich paznokci, traktując je jako pamiątkę po dziedzictwie Latishy. W ten sposób oddaje hołd dziedzictwu swojej córki i ich relacji.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet