Kourtney Kardashian i Travis Barker opublikowali zdjęcia z synem.

Kourtney Kardashian i Travis Barker udostępnili zdjęcia swojego nowonarodzonego chłopca w mediach społecznościowych 4 listopada.

Para_ostrożnie trzyma nastolatka na zdjęciach, odwracając jego twarz od obiektywu aparatu. „Rocky” – krótko opisali swoje zdjęcia wraz z emoji serca.

Przypomnijmy, że para dała swojemu pierwszemu dziecku imię Rocky Thirteen. Travis ujawnił w wywiadzie, że trzynastka to najlepsza liczba na świecie, a Rocky to najlepszy pseudonim bokserski na świecie. Rocky George był także pseudonimem Suicidal_Tendcients gitarzysta.

Travis ma jeszcze dwójkę dzieci i jedną pasierbicę z byłą żoną Shanną Moakler, a Kourtney ma trójkę dzieci z byłym kochankiem Scottem Disickiem.

W czerwcu okazało się, że gwiazda telewizyjna po raz drugi spodziewa się dziecka. Kardashian ogłosiła to na koncercie Blink-182, gdzie Barker gra na perkusji. Ciąża Courtney nie była łatwa: we wrześniu trafiła do szpitala i przeszła operację, podczas której lekarze uratowali życie jej nienarodzonego syna. Kardashian_later szczegółowo omówiła incydent w wywiadzie dla Vanity Fair.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet