Kim Kardashian otrzymała niezwykły prezent – jest to dokładna kopia jednego z organów jej ciała.

Święta Bożego Narodzenia zostały jeszcze ponad tydzień, a marki już obsypują Kim Kardashian prezentami. Gwiazda dziękuje wszystkim za taką hojność i chwali się nowościami na swoim koncie w zakazanej sieci. Pokazała między innymi niesamowitą rzeźbę – wierną kopię jednego ze swoich organów, którą podarowała jej personel elitarnej kliniki. I nie, nie mówimy o słynnych pośladkach czy piersiach – pięć minut przed wręczeniem dyplomowanej prawniczce kopii jej… mózgu.

W sierpniu Kim przeszła badania przesiewowe, które mają pomóc wykryć raka i inne choroby we wczesnym stadium, zanim pojawią się objawy. Ogólnie rzecz biorąc, sprawa jest więcej niż przydatna, a niezwykły prezent to po prostu przyjemny bonus.

Co prawda i tutaj, jak zwykle, doszło do skandalu. Faktem jest, że gwiazda była pod takim wrażeniem procedury, że poradziła wszystkim swoim subskrybentom przeprowadzenie tego samego badania. Ale Kim nie wziął pod uwagę jednego szczegółu: badanie całego ciała kosztuje 2499 dolarów (ponad 225 tysięcy rubli), a nie każdego Amerykanina stać na wydanie tak imponującej kwoty. Co więcej, wszystkie leki w USA są już opłacone.

„Kim, to jest tylko dla bogatych. Wielu ludzi nie stać teraz nawet na jedzenie.” „Może mógłbyś przekazać część swoich milionów, aby inni mogli robić podobne pokazy?” – narzekali internauci. Cóż, pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że teraz, patrząc na swój mózg, Kim zacznie lepiej wykorzystywać swoją istotę szarą – i następnym razem będzie pamiętać o dobroczynności i innych dobrych uczynkach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet