Córka Moniki Bellucci prześcignęła swoją matkę. Nowa sesja zdjęciowa dziewczyny zachwyciła użytkowników internetu.

16-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela nadal zachwyca fanów spektakularnymi fotografiami. Aspirująca modelka, Deva Cassel, podzieliła się świeżymi zdjęciami przeznaczonymi na nowy numer francuskiego Elle. Internauci nie mogli się nacieszyć zmysłową sesją zdjęciową dorosłej już córki legendy włoskiej urody: „Dziewczyna wyrosła i zakwitła.”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ELLE (@ellefr)

Deva Cassel w zachwycających fotografiiach dla magazynu Elle Przypomnijmy, że córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela jest główną muzą słynnej firmy modowej Dolce & Gabbana. Wcześniej została twarzą ich nowego zapachu. Teraz piękność zaczęła podbijać okładki popularnych czasopism.

Wygląda na to, że Virgin Cassel jest bardzo lubiana przez autorów i czytelników Elle, na łamach którego zadebiutowała już w październiku ubiegłego roku. Ponieważ została ponownie zaproszona, by udekorować główne strony magazynu.

Ostatnio urocza kobieta opublikowała urocze fotografie, które znajdą się w drukowanej wersji najnowszego numeru francuskiego Elle. Ponadto większość z nich jest przedstawiona w stylu czarno-białym. Jednak nie obyło się bez tradycyjnych zdjęć kolorowych.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Deva Cassel (@devacassel)

Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Panna dziękowała magazynowi i jego przedstawicielom za wykonaną pracę: „Chcę jeszcze raz ogromnie podziękować Elle i wszystkim niesamowitym ludziom, z którymi miałam szczęście współpracować.”

Fani dosłownie zasypali komplementami, gdy zobaczyli świeże zdjęcia młodej piękności: „Najpiękniejsza dziewczyna na świecie”, „Bez przesady, ideał”, „Nie ma słów – tylko zachwyt!”

Co więcej, niektórzy wielbiciele odważyli się sugerować, że Panna wkrótce zastąpi swoją matkę. „Wszystko w Monice! Godna zastępstwa”, „Coraz piękniejsza z dnia na dzień”, „Zasłoniła matkę!” – piszą użytkownicy internetu w komentarzach.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Deva Cassel (@devacassel)

Należy zauważyć, że aspirująca modelka obecnie pracuje pod patronatem paryskiej agencji Karin Models. Jak wiadomo, jej matka gwiazda także skutecznie współpracuje z tą agencją.

Mimo że piękność zadebiutowała jako modelka stosunkowo niedawno, może już poszczycić się dużymi projektami. Jednak niektóre z jej zdjęć wywołują mieszane reakcje. Według użytkowników Panna jest jeszcze zbyt młoda na takie sesje „niedziecięce”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Deva Cassel (@devacassel)

Wyrzeźbione rysy twarzy, zgrabna sylwetka – po prostu cudo! Co sądzisz, czy Panna będzie mogła pójść w ślady matki i osiągnąć światowe uznanie? Śmiało podziel się swoją opinią w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet