Jak Pierce Brosnan wzruszająco złożył życzenia swojej żonie z okazji jej 59. urodzin.

Pierce Brosnan, jeden z najbardziej znanych aktorów grających Jamesa Bonda, mógłby łatwo stać się sercem Hollywood. Wiele kobiet oszalało na jego punkcie, ale serce 69-letniego aktora należy do jednej jedynie – jego żony Keely Shaye Smith. Ostatnio ukochana Brosnana skończyła 59 lat, a jej mąż wzruszająco jej życzył, publikując urocze zdjęcie razem w internecie. Na zdjęciu Pierce Brosnan i jego żona wyglądają niesamowicie szczęśliwie. Opowiemy wam dalej, jakie miłe słowa aktor napisał pod zdjęciem i jak zaczęła się historia pary.

„Wszystkiego najlepszego, moja droga” Jest pogląd, że im dłużej para jest razem, tym mniej ciepła i romantyzmu. Uczucia zdają się gasnąć, i już nie chcecie o nich ciągle rozmawiać, tym bardziej pokazywać je publicznie. Ale z pewnością nie jest to przypadek w związku Pierce’a Brosnana i jego żony Keely. Wystarczy spojrzeć, jak uroczo aktor złożył życzenia swojej żonie z okazji jej 59. urodzin w internecie.

Brosnan opublikował grupowe zdjęcie z Keely. Ona objęła go od tyłu i położyła głowę na jego ramieniu. Oczy Keely są zamknięte, uśmiech na twarzy. Kobieta wygląda tak spokojnie i szczęśliwie – za Piercem jest jak za murem. Sam aktor szeroko się uśmiecha, trzyma rękę żony i patrzy prosto w obiektyw. Różowy kwiat we włosach Keely dodaje romantyzmu zdjęciu. Wydają się być znowu dwudziestoletnimi, relaksującymi się gdzieś na wyspie. To wrażenie pojawia się po obejrzeniu zdjęcia, i jest wspaniałe.

W życzeniach urodzinowych Pierce Brosnan podkreślił, jak bardzo kocha swoją żonę. „Wszystkiego najlepszego, moja droga. Kocham cię tak bardzo. Tyle lat miłości, życia, pracy i zabawy. Idźmy naprzód!” – napisał aktor w swoim poście. W życzeniach Keely dołączyli wielu fanów pary, a także celebryci, np. Cindy Crawford.

Pierce Brosnan i jego żona są razem od ponad 20 lat Brosnan nie jest typem mężczyzny, który zmienia swoje wybory jak rękawiczki. Aktor był żonaty dwukrotnie. Jego pierwsze małżeństwo z Cassandrą Harris było także szczęśliwe. Niestety, zakończyło się tragicznie. Niestety, Cassandra odeszła. Zdiagnozowano u niej raka. Nie było to łatwe dla Pierce’a, by to przejść. Nawiasem mówiąc, aktor adoptował dzieci Cassandry z poprzedniego małżeństwa. Mieli także syna razem.

Aktor spotkał się z Keely Shaye Smith trzy lata po śmierci pierwszej żony. Wtedy Pierce już odpuścił przeszłość i był gotów ruszyć do przodu ze swoim życiem, być może nawet ponownie się ożenić. Prawda, Keely i Pierce nie spieszyli się z zawarciem związku małżeńskiego. Od razu mieli dzieci: synów Dylana i Parris. I dopiero po narodzinach drugiego syna para postanowiła zalegalizować swoje związki. Od tego czasu Piers i Keely są nierozłączni. Nie wstydzą się okazywać swoich uczuć publicznie i zawsze wyglądają tak, jakby byli zakochani.

Razem nie tylko zajmują się sprawami rodzinymi, ale również prowadzą projekty charytatywne. Działania małżonków skierowane są na ochronę środowiska.

Piers i Keeley obchodzili swoją 21. rocznicę ślubu tego lata. Niewiarygodna para, prawda?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet