Jak wyglądają dorosłe córki Nicole Kidman i Keitha Urbana.

Nie widzieliśmy od dawna takich rzadkich ujęć: 15-letnia Sunday Rose i 12-letnia Faith Margaret są rzadkimi gośćmi na profilach społecznościowych aktorki Nicole Kidman i piosenkarza country Keitha Urbana. Rodzice dziewcząt, będący celebrytami, starają się również chronić je przed uwagą paparazzi. Tym razem jednak fotografowie mieli szczęście: uchwycili córki Nicole i Keitha na lotnisku w Sydney, gdzie dziewczęta leciały z ojcem.

Młode piękności wyraźnie podrosły, ale z jakiegoś powodu wyglądają jeszcze mniej jak ich matka niż w dzieciństwie. Nawiasem mówiąc, Nicole nie pojawiła się na tych zdjęciach, ponieważ leciała innym lotem. Ale Keith, jak prawdziwy dżentelmen, wrócił na lotnisko wczesnym rankiem w niedzielę, aby odebrać swoją żonę. Wszyscy życzymy sobie, abyśmy wszyscy tak łatwo radzili sobie z jet lagiem!

Przypomnijmy, że 56-letnia Nicole ma jeszcze dwójkę starszych dzieci – 30-letnią Isabellę i 28-letniego Connora, których adoptowała z pierwszym mężem Tomem Cruisem. Kiedy były dziećmi, aktorka często zabierała je na różne wydarzenia, ale Sunday i Faith rzadko pojawiają się publicznie. Spędzają większość czasu między Nashville a Australią, gdzie obecnie mieszka cała rodzina, z dala od irytującej uwagi hollywoodzkich reporterów. Pomimo tego obie córki Nicole i Keitha już pojawiły się w telewizji. Zagrały jako statyści w „Big Little Lies” i „Play Back”, spędzając czas na planie filmowym z matką. Ogólnie rzecz biorąc, zapamiętajcie te twarze: prawdopodobnie jeszcze nie raz je zobaczymy – przynajmniej w filmach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet