Dlaczego fani Brangeliny nie polubili syna aktorów, Maddoxa.

W 2002 roku Angelina Jolie udała się do Kambodży sama i wróciła z uroczym chłopcem w ramionach. To dziecko stało się pierwszym adoptowanym przez aktorkę, rozpoczynając historię z jej wieloma dziećmi. Razem przeżyli wiele, więc gwiazda ma z nim specjalne połączenie. Niemniej jednak fani zauważają, że to pojawienie się syna Maddoxa w życiu piękności przyniosło jej pecha.

Maddox Jolie-Pitt: historia chłopca z Kambodży

Hollywoodzka aktorka zawsze marzyła o zastąpieniu matki jakiegoś dziecka. Dlatego, w ramach zdjęć do filmu „Poza”, poświęconego trudnościom życia w krajach trzeciego świata, gwiazda postanowiła odwiedzić jedno z lokalnych sierocińców. Zabrała ze sobą swojego byłego kambodżańskiego partnera biznesowego, Sarana Moona, który zgodził się pomóc jej w załatwieniu papierkowej roboty adopcyjnej.

„Kiedy dotarła do schroniska i zobaczyła Maddoxa, uśmiechnął się do niej i wstał, podczas gdy inne dzieci nadal płakały. To poruszyło jej serce, więc Jolie go wybrała” – wspomina mężczyzna.

Wtedy aktorka była zamężna z kolegą Billym Bobem Thorntonem. Według informatorów mąż nie podzielał entuzjazmu Jolie dla adopcji dziecka. Sam aktor później przyznał, że nie uczestniczył w podejmowaniu tak ważnej decyzji rodzinnej, więc był poważnie zszokowany, widząc jednorocznego chłopca z Kambodży w ramionach swojej żony.

Ponadto adopcja Rath Vibola (prawdziwe imię Maddoxa) zamieniła się w skandal dla pary, co nie przypadało do gustu Billowi. Kierownik agencji, która pomagała Jolie w adopcji, został złapany na oszustwie. A sam chłopiec, jak się później okazało, stał się ofiarą nielegalnego handlu dziećmi. Nadal pozostaje tajemnicą, jak Angie zdołała przewieźć chłopca do Ameryki. W końcu w 2002 roku rząd USA zakazał obywatelom adopcji dzieci z Kambodży.

Problemy w życiu osobistym i kłótnia z ojcem

Według aktorki, od pierwszego wejrzenia poczuła duchowe połączenie ze swoim adoptowanym synem i zdała sobie sprawę, że to jej dziecko. Tymczasem jej związek z mężem się skończył – w 2003 roku para ogłosiła rozwód. Ojciec, Jon Voight, także oddalił się od Angeliny, która ostro skrytykowała swoją córkę za decyzję o adopcji chłopca i określiła ją jako „umysłowo niestabilną”.

To po tym incydencie aktorka postanowiła zrezygnować z nazwiska ojca. Stała się po prostu „Jolie”. Nawiasem mówiąc, relacje aktorki z jej ojcem wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Dopiero niedawno Angie pozwoliła swoim wnukom komunikować się z dziadkiem. Jedynym, kto unika spotkań z nim, jest Maddox.

Kiedy do życia piękności hollywoodzkiej wkroczył Brad Pitt, wydawało się, że wreszcie wszystko układa się dobrze. Ale po tym, jak znany konflikt między małżonkami na pokładzie samolotu stał się publiczny, doskonały obraz zaczął się rozpadać.

Dlaczego fani aktorów nie polubili Maddoxa

Jak głosi legenda, Jolie była zdeterminowana do rozwodu z Pittem po kłótni między nimi a Maddoxem w drodze z Nicei do Los Angeles. Supposedly Angelina nie podobało się to, że Brad upijał się przed dziećmi, po czym zaczęła się kłótnia słowna. Wtedy Maddox stanął w obronie matki i, jak sam twierdzi, ojciec podniósł na niego rękę. Ale później załoga prywatnego samolotu zdementowała słowa młodego mężczyzny. Pomimo tego, że aktor był faktycznie pijany, nie użył siły fizycznej.

W rzeczywistości Brad nawet nie zdążył dotknąć Maddoxa, ponieważ Angelina zablokowała mu drogę do syna. Przynajmniej tak twierdzą świadkowie. Mogłoby się wydawać, że konflikt wybuchł między Pittem a Jolie, ale fani obwiniają adoptowanego syna pary o rozwód. Po pierwsze, od dawna krążą plotki, że to młody mężczyzna przekonał matkę do opuszczenia ojca. Po drugie, osobiście mu się sprzeciwił w sądzie.

Pierwszy w kolejce do dziedziczenia

Podczas gdy jedni go nienawidzą, a inni go wspierają, Maddox zupełnie nie przejmuje się całą tą sensacją medialną. Obecnie studiuje w Korei Południowej i nie kontaktuje się z prasą. Zrobił już wszystko, co od niego oczekiwano. A za to, że jego syn stanął w obronie honoru Angie w sądzie, ona mu w pełni podziękowała. Tak więc, jeśli coś się stanie, otrzyma większość spadku i będzie mógł żyć wygodnie. Cóż, imię, które Jolie nadała Maddoxowi, naprawdę pasuje do młodego mężczyzny – przetłumaczone brzmi jak „syn lorda”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet