Wszyscy byli zszokowani: Jennifer Lopez przyszła na zebranie dla rodziców w szkole w spektakularnym wydaniu.

Każde pojawienie się Jennifer Lopez to szczęście dla fanów. I nie mówimy tutaj tylko o jej występach na scenie czy na czerwonym dywanie. Piosenkarka wygląda szykownie nawet, rozwiązując codzienne sprawy w swobodnych stylizacjach. Obecnie JLo poświęca się wyborowi nowej szkoły dla swoich dzieci, ponieważ jej związek z Benem Affleckiem rozwija się dynamicznie. Piosenkarka udała się obejrzeć potencjalną szkołę dla swojego syna w spektakularnej stylizacji. Fani, oczywiście, już widzieli, jak Jennifer Lopez wygląda w dżinsach. Ale jej najnowsze pojawienie się jako popowej diwy w tej stylizacji stało się kolejnym wydarzeniem.

 

Jennifer Lopez przyszła do szkoły w dżinsach

Wiele kobiet marzy o sylwetce Jennifer Lopez. Bez wątpienia te kształty klepsydry przyciągają także mężczyzn. I gdyby wszystkie matki na zebraniach dla rodziców wyglądały jak J. Lo, ojcowie stawaliby się pilniejsi w monitorowaniu postępów swoich dzieci i częściej uczestniczyliby w takich spotkaniach.

Obecnie piosenkarka aktywnie szuka szkół w Santa Monica dla swoich dzieci, ponieważ planuje przeprowadzkę z Miami do Kalifornii. Aby uczęszczać do szkoły, Jennifer Lopez wybrała swobodny strój – codzienną, wygodną stylizację. Prawda jest taka, że ubranie piosenkarki zaczęło błyszczeć zupełnie innymi kolorami. Wąskie dżinsy i czarna obcisła golfówka skutecznie podkreśliły figurę Jennifer.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gloria 💫 (@gloriajlover)

Również dodatki zrobiły różnicę: czarna torba Birkin z krokodyla, pas w tym samym kolorze od Chanel i okulary przeciwsłoneczne. Wisienką na torcie były niebieskie szpilki zamszowe. Efektem była dyskretna, ale jednocześnie dość jaskrawa stylizacja. Niewątpliwie wszystkie oczy skupiły się na piosenkarce. To niesamowite, jak Jennifer Lopez, nawet w dżinsach, nawet w eleganckiej sukience, nawet w kostiumie scenicznym, potrafi wyglądać oszałamiająco.

Stylizacja JLo w dżinsach zdobyła uznanie w internecie

Fani aktywnie komentują pojawienie się popowej diwy w miejscach publicznych. Wielu podziwia figurę artystki. „Zazdrość w ciszy! Mieć takie kształty w wieku 52 lat! Co więcej, biorąc pod uwagę, że jest skłonna do przybierania na wadze. Pracuj i pracuj ponownie nad sobą, nad swoim ciałem. Pięć razy w tygodniu na siłowni. Ale my jesteśmy leniwi i kochamy dobrze zjeść”, „Piękno! Jest wspaniała, dba o swoje ciało i wygląd, i wygląda cudownie. Szacunek”, piszą zachwyceni fani.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jennifer Lopez (@jlo)

Oczywiście, jak zawsze, nie obyło się bez krytyki. „Obrzydliwe dżinsy. I nic nie robią z jej nogami, jeśli są naturalnie krzywe”, „Dlaczego idealizujesz jej figurę? Latynoska, żadnych nóg, niskie pośladki. Nie mylcie młodzieży. Pozwól im szukać swojego piękna.”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jennifer Lopez (@jlo)

Po której stronie jesteś? Czy podoba ci się wygląd Jennifer Lopez w dżinsach?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet