Chorobliwy wygląd Meghan Markle niepokoi fanów. Co jej się stało?

Jak pewnie wiesz, co roku sezon przynosi nam nowe trendy w modzie. Co można powiedzieć, skoro do niedawna obiektem zainteresowania byli posiadacze pełniejszych sylwetek, dzisiaj zaś sławę zdobywa chorobliwa chudość. Oczywiście niektóre celebrytki postanowiły iść z duchem czasu. Na przykład niedawno okazało się, że Meghan Markle zauważalnie schudła. Ale jaki jest powód tego i jak teraz wygląda żona księcia Harry’ego, dowiesz się od nas w ciągu najbliższych kilku minut.

Meghan Markle zauważalnie schudła Nie jest tajemnicą, że książę Harry i jego żona są pod ścisłą uwagą publiczną. Nic dziwnego, brat młodszy księcia Williama stał się jedną z najbardziej skandalicznych postaci ostatnich lat. Również księżna Sussex stara się nadążyć za mężem.

Tym razem jednak powodem zwrócenia uwagi na kobietę nie był kolejny skandal, ale jej wygląd. Otóż niedawno książęta Sussex uczestniczyli w koncercie Katy Perry w Resorts World Theater. I fakt, że Meghan Markle zauważalnie schudła, nie umknął uwadze uważnych widzów. Co więcej, już we wrześniu żona księcia Harry’ego musiała zdjąć pierścionek podarowany przez męża, aby nie spadł z jej palca.

Teraz nawet niewielu nieuwagi internauci nie mogą nie zauważyć jej transformacji. Co ciekawe, z powodu utraty wagi Markle miała nawet trudności z poruszaniem się. W rezultacie niektórzy fani uważają, że Meghan nie podąża za modą, ale boryka się z poważną chorobą. Ale czy to naprawdę prawda?

Stres i troski

Jak zauważa wielu widzów, zbyt szczupła sylwetka nie powstrzymała księżnej przed zabawą na koncercie Katy Perry. Co więcej, 42-letnia brunetka zdołała nawet zatańczyć do ulubionych przebojów sąsiada z Montecito. Niemniej jednak można przypuszczać, że nagła utrata wagi Meghan Markle związana jest z wieloma doświadczeniami.

Jak pewnie wiesz, niedawno książęta Sussex zostali zmuszeni pożegnać się z kilkoma umowami na raz. Niektóre z najgłośniejszych rozwiązania umów dotyczyły oczywiście firm takich jak Spotify i Netflix. Ani dokument o życiu księcia Harry’ego i Meghan Markle, ani podcast tej ostatniej nie przyniosły nawet części obiecanych zysków.

Poza tym nie cieszą się widokiem tej kontrowersyjnej pary w pałacu królewskim. Na przykład zbliża się urodziny brytyjskiego króla. Niemniej jednak nie ma jeszcze informacji o zaproszeniu księcia Harry’ego na uroczystość. Oczywiście książęta nie tracą nadziei i, według informatorów, już zabezpieczyli sobie wsparcie miliardera Kena Griffina. Co z tego wyniknie, czas pokaże.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet