Gerard Piqué został przyłapany ze swoją 25-letnią ukochaną w pobliżu sądu: rzadkie zdjęcia pary

Rok temu żaden tabloid nie mógł się obejść bez codziennych wiadomości o kłótniach między Shakirą a Gerardem Piqué. Przypomnijmy, że były piłkarz zdradził piosenkarkę po 12 latach małżeństwa. Podczas gdy Kolumbijka, według plotek, leczyła swoje rany w ramionach jednego sławnego kawalera, a później kolejnego, sportowiec budował związek z 25-letnią Clarą Chią Marti – gwiazda Barcelony zostawił swoją żonę dla niej.

Przez długi czas nie słyszeliśmy nic od zakochanych, ale po szczerym wywiadzie Shakiry, paparazzi postanowili dowiedzieć się, jak teraz mają się Gerard i Clara Chia. Fotografowie przyłapali ich razem – czyli nie trzeba się martwić o życie osobiste sportowca. Jednak reszty mu nie można zazdrościć: kochankowie opuścili jeden z barcelońskich sądów.

 

Faktem jest, że w marcu były obrońca Barcelony został uwikłany w sprawę korupcyjną. Sąd podejrzewa, że jego firma Kosmos otrzymała 40 milionów euro bonusu za pośrednictwo w umowie, która przeniosła Superpuchar Hiszpanii do Arabii Saudyjskiej. Obecnie konta Gerarda są zablokowane. Sam zaprzecza winie. Shakira wydaje się cicho cieszyć się z tej sytuacji przez cały ten czas.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet