«Wygląd modela! 😍 Lauren Sanchez, narzeczona Jeffa Bezosa, podzieliła się wyjątkowym zdjęciem swojego syna!»

Syn z pierwszego małżeństwa Lauren Sanchez, Nikko Gonzalez, rozpoczyna karierę modela i zadebiutował na wybiegu w styczniu 2024 roku podczas Milan Fashion Week.

Krótko po debiucie syna Nikko na Met Gala, Lauren Sanchez, amerykańska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i narzeczona miliardera Jeffa Bezosa, opublikowała rzadkie zdjęcie swojego syna. Lauren przesłała mu znaczące przesłanie wyrażające swoją radość, uczucia oraz gratulacje z okazji ukończenia przez niego studiów.

 

Lauren podzieliła się wieloma starymi zdjęciami Nikko, w tym niektórymi z obojgiem rodziców, i wspominała jego rozwój oraz osiągnięcia. Wyraziła ogromną dumę z najstarszego syna i skierowała do niego słowa wsparcia na przyszłe przedsięwzięcia.

 

Lauren pozostaje w regularnym kontakcie z Tonym Gonzalezem, ojcem Nikko i byłym zawodnikiem NFL, mimo ich rozstania. Nie tylko wspólnie wychowują dziecko, ale także mają bliską więź.

Kariera modelingowa Nikko nabiera rozpędu po tym, jak jego matka i jej narzeczony, Jeff Bezos, wspierali go na wybiegu podczas Milan Fashion Week. Lauren wyraziła swoją radość i dumę jako matka, widząc sukces syna w branży modowej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet