«Takie interesujące rozwiązanie w projektowaniu domu, który wygląda tak nowocześnie! W lesie para zbudowała niezwykły dom z ram okiennych.» 😮

 

Trzy lata temu ta wyjątkowa para wybrała się na wycieczkę do Wirginii Zachodniej. Leela i Nick cenią sobie unikalne perspektywy. W przypadku Nicka ma to sens, ponieważ jest fotografem i często uwiecznia niesamowite zdjęcia w malowniczych miejscach. Był zafascynowany wszystkim i pragnął mieszkać w lesie, nad jeziorem.

Dziewczyna dała mu potrzebne wsparcie. Zamiast kupować wiele domów, postanowili zbudować własny.

Para omówiła swoją strategię. Poszli na zakupy i kupili ramy okienne. Zdecydowali się zbudować dom z ram okiennych! Czyż nie jest to dość niezwykłe?

Życie w takich warunkach nie byłoby pożądane dla każdego. Jednak dla nich jest to wyjątkowe. Co niezwykłe, udało im się zrealizować swoje wymarzone miejsce zamieszkania za nieco ponad 500 dolarów.

Nie zajęło to dużo czasu. Wystarczyło im tylko 1,5 miesiąca. Dzięki pomocy przyjaciół, prace poszły szybko. Aby utrzymać ciepło i umożliwić gotowanie, zamontowali piecyk w domu.

Jako projektantka, Leela nie miała problemu z perfekcyjnym udekorowaniem domu. Brzmi to bardzo klimatycznie.

 

Mimo że ich dom znajduje się w odległym miejscu i może być nieco przerażający w nocy, para często gości gości. Uwielbiają to miejsce. Ich dwa psy pilnują domu.

Para twierdzi, że to idealne miejsce do życia. W nocy można podziwiać piękne gwiaździste niebo i zachody słońca. To świetne miejsce dla kreatywnych ludzi!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet