«Ojciec i córka odtwarzają swoje zdjęcie z ukończenia szkoły średniej po osiemnastu latach. 🧐 Ludzie skupiają swoją uwagę na jednym szczególe.» 🤔

Zobaczenie swojego dziecka kończącego szkołę średnią lub studia to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu rodzica.

Ci, którzy tego doświadczyli, pamiętają uczucie dumy i dzikiej radości, które pojawia się, gdy ich „nie tak już małe” dziecko kończy zadanie, nad którym pracowało przez długi czas.

Dennis Insect, ojciec z Teksasu, musiał czuć się dziesięć razy lepiej w 2018 roku, ponieważ mógł odtworzyć zdjęcie z 2000 roku, kiedy jego córka ukończyła szkołę średnią, a rezultat sprawił, że ludzie na całym świecie byli szczęśliwi.

W 2000 roku Dennis świętował swoje ukończenie szkoły średniej ze swoją ukochaną córką Tori. Zrobili wtedy zdjęcie, na którym Dennis całuje swoją młodą córkę. Był to odpowiedni sposób na upamiętnienie tego kluczowego dnia.

W 2018 roku to Tori Insect świętowała ukończenie szkoły średniej. Oczywiście, Dennis był obecny, aby uczcić tę okazję, i wpadł na genialny pomysł zrobienia nowego zdjęcia ich dwojga sprzed osiemnastu lat.

W nowym zdjęciu Tori była trzymana w ramionach ojca i otrzymała kolejny pocałunek w policzek. Jej zdjęcia z 2000 i 2018 roku, które udostępniła na Twitterze, zdobyły uznanie fanów. Jak dobrze zostanie to przyjęte, przekroczyło wszelkie oczekiwania.

Pod swoim zdjęciem Tori napisała: „18 lat później”. Zdobyło ono około 150 000 polubień i 57 000 udostępnień, zanim stało się viralem.

Wielu innych wyraziło swoją radość z powodu zdjęcia w sekcji komentarzy.

„To najurokliwsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem,” napisał ktoś.

„Jedno z najlepszych zdjęć, jakie widziałem,” dodała inna osoba. „Życzę tobie i twojej rodzinie wszystkiego najlepszego.”

„Jakie to piękne…” skomentowała trzecia osoba.

Jednak najbardziej interesującym aspektem obu zdjęć był bez wątpienia szczegół, który przyciągnął wiele uwagi i komentarzy od widzów.

Szczególnie zauważalne było to, jak mało ojciec Tori, Dennis, zmienił się na przestrzeni dwóch zdjęć. „Ile lat ma twój ojciec?” zapytał ktoś. „Wygląda na nieśmiertelnego.”

Inny żartowniś powiedział: „Myślę, że zamroziłaś swojego ojca, dopóki nie dorosłaś.”

„Czy twój ojciec w ogóle się starzeje?” zażartował trzeci.

Tori była zdumiona ilością zainteresowania jej postem. Po ukończeniu szkoły średniej była zmuszona wyjaśnić, że jej ojciec, który miał wtedy 37 lat, nie jest singlem.

Ona również podzieliła się dumą Dennisa z tej sytuacji.

„Kiedy się obudziłam, było mnóstwo powiadomień. Ludzie nadal polubiali, komentowali i udostępniali. Mój tata był z siebie naprawdę zadowolony. Ponieważ mieszkamy w małym miasteczku, takie rzeczy rzadko się zdarzają. I on krzyknął: ‘To niesamowite!’”

„Uważam, że niewielu innych ludzi angażuje się w coś takiego,” kontynuowała, „więc w pewien sposób to zbliżyło mnie i mojego ojca.”

 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet