🤯 «Dziewczyna stwierdziła, że ciała kobiet się zmieniają, więc fotele w samolotach też powinny się zmienić, po tym jak skarżyła się linii lotniczej, że jej tyłek nie mieści się w małym fotelu.» 🙄

Gracie Bon, 26-letnia blogerka znana ze swojej krągłej figury, niedawno podzieliła się na Instagramie filmem, w którym opowiada o wyzwaniach, jakie napotyka jako kobieta plus size. Na nagraniu słychać, jak Gracie narzeka na trudności z zapięciem pasa podczas lotu i podkreśla, jak niewygodne są małe fotele.

 

Podkreśla, jak ważne jest, aby linie lotnicze zajęły się tym problemem, oferując większe siedzenia lub wymyślając alternatywne rozwiązania.

 

Gracie, która jest świadoma swojego krągłego ciała, wzywa linie lotnicze do uwzględnienia różnorodności kształtów ciała przy projektowaniu siedzeń. Chociaż ma swoich fanów, spotyka się także z krytyką i obraźliwymi komentarzami na temat swojego wyglądu i wcześniejszych operacji.

 

Gracie otwarcie przyznaje się do przeprowadzenia zabiegu liposukcji, ale twierdzi, że kształt jej ud pozostał taki sam. Dodaje, że zdecydowała się na operację, aby poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, a nie ulegać presji otoczenia.

Mimo różniących się opinii na temat sytuacji Gracie, jej historia podkreśla wyzwania, przed jakimi stają osoby o różnych typach ciała podczas podróży lotniczych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet