😳 «Khloe Kardashian ujawniła oszałamiające zdjęcie siebie w bieliźnie! Jej ciało jest super!» 🔥

Siostry Kardashian często są oskarżane o przeprowadzanie licznych operacji plastycznych, które doprowadziły do ich nieproporcjonalnych sylwetek. Jednak, ponieważ to pomogło im stać się wyjątkowo rozpoznawalnymi, widzą to bardziej jako zaletę niż problem.

Khloe Kardashian, w szczególności, była wcześniej krytykowana przez swoje siostry Kim i Kourtney za swoją urodę i wagę. Zmotywowana przez rodzeństwo do poprawy swojego publicznego wizerunku, Khloe ostatecznie skorzystała z porad znanego trenera personalnego i, jak się mówi, przeszła operacje estetyczne.

Obecna figura Khloe przypomina pełne kształty jej sióstr, co podkreśla jej urodę, gdy jest elegancko ubrana. Jednak nowe, nieoficjalne zdjęcia jej w bikini sugerują coś innego.

Niektórzy fani zwrócili uwagę na zmiany w okolicach brzucha i kwestionowali widoczną nieproporcjonalność jej bioder, spekulując na temat możliwych edycji lub chirurgicznych poprawek. Wygląda na to, że Khloe może wciąż dostosowywać się do skutków rozstania z ojcem swoich dzieci, Tristanem Thompsonem. Khloe wydaje się mieć trudności z powrotem do swojego dawnego poziomu pewności siebie i zdrowia, mimo że rozstali się dwa lata temu z powodu niewierności.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet