«Zostawiła swojego syna i zapomniała o jego istnieniu:💔 Historia Barbra Streisand o jej nieudanym macierzyństwie!»😫

 

Znana ze swojego niezwykłego talentu i wyjątkowej urody, Barbra Streisand stała się legendą Hollywood, zachwycając widzów swoimi pełnymi wdzięku występami. Pomimo bycia uwielbianą przez wielu i uważaną za zjawisko kulturowe, Streisand miała trudności i żale w swoim życiu osobistym.

 

Streisand przyznała, że przedkładała pracę nad rodzinę i że bycie matką wiązało się z wyzwaniami. Jej syn Jason został oddany do rodziny zastępczej w młodym wieku, aby Streisand mogła całkowicie skupić się na swojej karierze. Nie nawiązała z nim ponownego kontaktu aż do dziesięcioleci później, kiedy dowiedziała się o szczegółach jego życia prywatnego.

 

Podczas swojego drugiego małżeństwa, Streisand podjęła ryzykowną decyzję o adopcji syna, Jessa. Jednak po rozwodzie Jess i jego matka oddalili się od siebie, a Jess został zepchnięty na margines życia Streisand.

Dopiero gdy problemy Jessa – takie jak bycie widzianym, gdy szuka jedzenia w koszach na śmieci – zostały nagłośnione przez media, Streisand zwróciła na niego uwagę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet