«Ten dom wygląda jak zabawka!😍 Gdy tylko wejdziesz do środka, nie będziesz chciał go opuścić. Jest niesamowity!»💖

 

Spójrz na ten mały drewniany domek z Little Log home. Z zewnątrz wygląda jak domek z bajki, ukryty w lesie lub górach. Każdy, kto wchodzi do środka, jest pod wrażeniem jego 27-metrowej powierzchni. Jego drewniana okleina nadaje mu uroczy, mityczny charakter.

 

 

Zaskakująca przestronność i wygoda przestrzeni mieszkalnej witają Cię zaraz po wejściu. Aby zoptymalizować wykorzystanie dostępnej przestrzeni, kuchnia i salon zostały sprytnie połączone. Drewniany stół dodaje uroku i jest idealny do jedzenia i relaksu.

 

Kuchnia została starannie zaprojektowana, aby maksymalnie wykorzystać każdy cal przestrzeni. Schody prowadzące na górę dodają jeszcze więcej uroku. Za drzwiami kryją się różne przemyślane przestrzenie, takie jak duża, jasna sypialnia i uroczy taras do cieszenia się świeżym powietrzem.

 

Dom ma również pokój wystarczająco duży, aby pomieścić rozkładaną sofę, co czyni go wygodnym schronieniem dla odwiedzających rodziców. Pięknie zaprojektowana łazienka z eleganckim prysznicem zapewnia odświeżające doświadczenie, dopełniając cały układ.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet