«Świetny wizerunek gwiazdy nie pozostał niezauważony: 💎Rihanna została sfotografowana podczas spaceru po Nowym Jorku!»😍

Po urodzeniu dwóch chłopców i przejściu ciąży Rihanna stała się mniej widoczna w miejscach publicznych. Wątpliwe, czy wkrótce wyda jakieś nowe piosenki. Mimo że jej wystąpienia publiczne są coraz rzadsze, każda jej prezentacja nadal wywołuje podekscytowanie i oczekiwanie. Rihanna tęskni za byciem w centrum uwagi, o czym świadczy fakt, że wychodząc zawsze ubiera się tak, by robić wrażenie.

Rihanna od początku swojej kariery wyrażała pragnienie życia rodzinnego i marzenia o oddanym związku i dzieciach. Znalezienie idealnego partnera zajęło jej jednak trochę czasu. Żaden z jej związków z różnymi wpływowymi mężczyznami nie zmienił się w nic więcej.

Kiedy raper ASAP Rocky ujawnił swój romans w 2021 roku, wielu w końcu pomyślało, że Rihanna spotkała swoją prawdziwą miłość. Razem wyglądali publicznie harmonijnie, a rok po upublicznieniu ich związku urodziło im się pierwsze dziecko. Niedługo potem Rihanna ujawniła, że ​​jest w drugiej ciąży.

Życie Rihanny bardzo się zmieniło w ciągu zaledwie dwóch ostatnich lat. Teraz jest całkiem szczęśliwa, że ​​jest mamą, długo szukała tej roli i większość czasu spędza ze swoimi dziećmi. Dzięki temu doświadczeniu wzrosła jej pewność siebie, czego dowodem są jej znakomite wybory garderoby. Niedawno fotografowie sfotografowali ją, gdy miała na sobie zieloną torebkę, ubraną w spódnicę maxi, skórzane tenisówki i T-shirt z efektowną grafiką.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet