«Podwójny podbródek i duży nos! 😱 Wygląd Sophii Loren przed operacjami plastycznymi nie spełniał oczekiwań wszystkich.»💔

Przygotuj się na zobaczenie Sophii Loren przed jej zabiegami kosmetycznymi i zanim zdobyła sławę! Nawet najwierniejsi fani nie byli na to przygotowani. Niewielu jest osób, które nie znają tej ikonicznej postaci, jednej z największych włoskich aktorek filmowych.

Miliony serc zdobyła Loren dzięki swojej niezwykłej urodzie, niezrównanemu urokowi i wzmocnionej kobiecości. Była legendą, której niesamowite umiejętności zdobiły nasze ekrany. Mimo że była znana na całym świecie, niewielu zdawało sobie sprawę z jej dawnego wyglądu przed operacjami plastycznymi.

Stwierdzenie, że wtedy wyglądała inaczej, jest nieznaczące. Gdy ujawniono stare zdjęcia włoskiej diwy, nawet jej wierni fani byli zaskoczeni.

Rozczarowała niektórych, którzy myśleli, że zawsze była symbolem piękna, mając raczej duży nos, podwójny podbródek i mało wyróżniające się cechy twarzy.

Warto zaznaczyć, że podobnie jak wiele innych gwiazd, poddała się operacjom plastycznym w próbie uzyskania bardziej atrakcyjnej twarzy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet