«Młoda para stworzyła plan, przekształcając stary autobus w luksusowy dwupiętrowy dom!» 😮

Gdzie, jak i jakie są finansowe konsekwencje wspólnego zamieszkania, to często ważne czynniki dla wielu młodych par. Może być trudno znaleźć praktyczne rozwiązanie, gdy budżet jest napięty.

Młoda para w Wielkiej Brytanii, Charlie McVicar, lat 26, i Luke Walker, lat 27, wpadła na kreatywne rozwiązanie. Po tym, jak ojciec Charlie podarował im mały kawałek ziemi, postanowili nie budować domu, lecz przerobić brytyjski autobus piętrowy.

 

Po wydaniu 3000 dolarów na autobus, rozpoczęli niesamowitą transformację, która zaowocowała luksusowym miejscem do życia z kuchnią, łazienką oraz przestrzeniami do pracy i wypoczynku. Ich wybór zaspokoił ich pasję do podróży, oferując im przytulne zakwaterowanie.

 

Proces przekształcania nie obył się jednak bez trudności. Pomimo braku wcześniejszego doświadczenia, Charlie i Luke podjęli się tego zadania.

Zaczęli od dokładnego oczyszczenia wnętrza autobusu, po czym zorganizowali i wdrożyli projekt z dużą starannością. Wynik był niezwykły.

 

Parter został sprytnie zaprojektowany, aby służyć jako biuro, kuchnia, łazienka i salon. Na pierwszym piętrze znajdowała się przytulna sypialnia z wanną, garderoba i piec-kominek. Co zaskakujące, autobus przekształcony w dom ma również dwa systemy ogrzewania, dzięki czemu jest wygodny przez cały rok.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet