«Kształt ma znaczenie: 😮 Jak to możliwe, że niektórzy celebryci wyglądają tak różnie, nawet gdy noszą te same ubrania?»

To osoba, która nosi ubrania, nadaje im wyjątkowość, nie same ubrania. Do takiego wniosku doszliśmy po analizie celebrytów, którzy nosili te same ubrania przez cały rok. Niezależnie od wieku i typu sylwetki, wiele kobiet potrafi sprawić, że niektóre suknie wyglądają bardziej atrakcyjnie niż inne.

Weźmy na przykład J.Lo, która w wieku 51 lat z łatwością przyćmiewa 22-latkę w przezroczystej kreacji.

Obok zawsze pięknej Jennifer Lopez, Lil Kim ze swoimi szerokimi ramionami sprawia wrażenie wojowniczki w kostiumie Balmain.

Jednak nie każda stylizacja sprawdza się na różnych sylwetkach. Na przykład córka Courtney Love w jedwabnej kreacji Riccardo Tisci nie wywołała takiego samego zachwytu jak Irina Shayk.

Podobnie, jak Kate Hudson błyszczała w sukni Maria Lucia Hohan w 2016 roku, tak wersja Fridy Pinto rok później nie miała takiego samego efektu, być może z powodu drobnych różnic w kolorze lub kroju tkaniny.

Aksamitne ubrania również mogą być trudne, o czym przekonała się córka Tamary Ecclestone, nosząc zieloną kreację Toma Forda, która bardziej przypominała zasłonę z pałacu kultury niż zmysłowy strój. Z drugiej strony Natasha Poly wygląda elegancko i uwodzicielsko w tym samym stroju.

Co więcej, mimo że czerń zazwyczaj wyszczupla, sylwetka Rebekah Vardy w sukni Alexandra McQueena była podkreślona, podczas gdy sylwetka Zoe Saldany była podkreślona w bardziej korzystny sposób.

Kim Kardashian, często będąca celem krytyki, zignorowała swoich krytyków, nosząc lateksową suknię, pokazując, że odważna moda może wyglądać atrakcyjnie na niektórych typach sylwetki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet