«Dziecko spacerujące po lesie znajduje porzucony stary samochód, a w środku znajduje się stare pudełko z kopertą. Co było dalej?»🤔

Małe dziecko znajduje w buszu starożytny, opuszczony pojazd. To, co zastaje w środku, wprawia go w osłupienie.

Wspinaczka jest niezmiennie ulubioną aktywnością rodziny Jonesów. Dzieci cenią sobie spokój i odpoczynek, jaki daje przebywanie na łonie natury, dlatego często wychodzą do pobliskich lasów.

Któregoś dnia wyruszyli w podróż ponad sto kilometrów od swojego miasta. Myśleli, że to będzie przyjemny dzień, ale nie przypuszczali, że za sprawą nieprzewidzianego objawienia okaże się on najwspanialszym dniem od lat.

W szczególności Justin został wybrany, aby wymagać spaceru i poszukiwania grzybów, podczas gdy reszta rodziny organizowała tymczasowy obóz. Nagle w środku buszu dostrzegł oddany samochód. „Mama! Tata!” – wrzasnął, ale być może go nie usłyszą.

Robiło się już nudno, kiedy Justin zdecydował się wejść do oddanego samochodu i spędzić tam noc, słuchając, jak jego ojciec go woła. Justin poczuł się swobodnie i optymistycznie, widząc swojego ojca w zabytkowym samochodzie.

Po dokładnym zbadaniu znaleźli wewnątrz samochodu pudełko z wyrytymi informacjami. Jeśli odkryjesz to pudełko, prosimy o dostarczenie go na adres podany poniżej. – 7 maja 1995. Davis, Vincent

.

Dociekliwi szybko zajrzeli do środka i byli oszołomieni tym, co zobaczyli. Wewnątrz pudełka znajdowały się dekoracje bojowe, klejnoty i sztabki złota.

Po przestudiowaniu wszystkiego pani powiedziała: „Nigdy nie mieliśmy dzieci i nie mam na co wydawać”. Mogę podzielić się złotem; Nie wymagam tego. Ponieważ jest to często rodzinny antyk należący do mojego małżonka, potrzebuję jedynie jego nagród, fotografii i klejnotów.

Dama nie ustępowała i Jonesowie nieuchronnie ustąpili, mimo że początkowo zaprzeczyli, jakoby przyznali się do złota.

Justin powiedział ojcu po ich rozstaniu: „Tato, dom Lindy wydawał się fantastycznie stary; wyglądało na prawie opuszczone. Czy mógłbyś, jeśli nie masz nic przeciwko, naprawić to?

Ojciec zgodził się i razem postanowili jakiś czas temu przeprojektować dom Lindy za pieniądze, a resztę przekazali różnym organizacjom charytatywnym.

Lekcja z tej opowieści jest taka, że ​​powinniśmy zawsze wybierać właściwy sposób działania, pomimo tego, jak potężna może być pokusa, ponieważ nasze dobre uczynki i akty dobroci zawsze mają trwały wpływ.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet