„Dorosłe potomstwo aktorki ma już osiemnaście lat. 😍Heidi Klum wzięła udział w ceremonii ukończenia szkoły przez syna w towarzystwie obecnego małżonka i byłego partnera!»

51-letnia top modelka i 61-letni muzyk Seal wraz ze swoimi nowymi małżonkami wzięli udział w ceremonii ukończenia szkoły przez ich syna Henry’ego. Siedem lat po ślubie, w 2012 roku, brytyjska piosenkarka i niemiecka supermodelka ogłosiły rozstanie. Ich rozwód został sformalizowany dwa lata później. Wspólnie dzielą trójkę dzieci: Henry’ego (obecnie osiemnastoletniego), Johana (17 lat) i Lou (14 lat). Co więcej, córka Heidi, Leni, z wcześniejszego zaręczyn z Flavio Briatore, została adoptowana przez Seala.


Dla dobra swoich dzieci Heidi i Seal mogli utrzymać serdeczny związek pomimo rozwodu. Seal poszedł na ceremonię wręczenia dyplomów ze swoją towarzyszką Laurą, a Heidi ze swoim małżonkiem, Tomem Kaulitzem.


Wybierając marynarkę i luźne spodnie do swojego oszałamiającego jasnoróżowego stroju, Heidi uzupełniła go wyrazistym makijażem oczu i delikatnymi falami we włosach. Tom założył ogromną czarną koszulę i dopasowane spodnie, aby uzyskać swobodny, ale modny styl. Dla kontrastu Laura wyglądała oszałamiająco w eleganckim stroju, podczas gdy Seal miał na sobie tradycyjny czarny garnitur i białą koszulę.

Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że mogli razem świętować osiągnięcie Henry’ego. Szczególnie Heidi nie mogła powstrzymać dumy, gdy obdarzała swoje dziecko miłością i nagrywała mnóstwo wspomnień na swoim telefonie.


Heidi zawsze uważała Leni za swoją, mimo że zerwali z jej prawdziwym ojcem, gdy była w ciąży.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet