37-LETNIA NAUCZYCIELKA W „CIEMNYCH SZATACH” ZOSTAŁA PRZEKSZTAŁCONA W JASNĄ, INTERESUJĄCĄ BLONDYNKĘ.

37-letnia nauczycielka przeszła zdumiewającą metamorfozę, zmieniając ciemne, ponure szaty na jasne i interesujące blond włosy. Będziesz w szoku.

Projekt obejmował nauczycielkę Julię, która miała trzydzieści siedem lat. Do udziału w programie zachęciła ją własna uczennica. Dziewczyna bardzo chciała zobaczyć swoją ulubioną nauczycielkę w kobiecych, jasnych stylizacjach.

Julia ma typ sylwetki modelki, który nazywa się „bananem”. Przy odpowiednim doborze ubrań można ją przekształcić nie do poznania.

Julia wybrała stroje w sklepie z modą razem ze swoją uczennicą.

Pierwszy look składał się z różowego kardiganu, skórzanej spódnicy z wysokim stanem i białego T-shirtu. Główna bohaterka wyglądała w nim dobrze.

Drugi look reprezentował pasiastą sukienkę koszulową i szare buty. Ten strój jest zbyt ciemny dla typu głównej bohaterki. Wygląda w nim bardzo komicznie.

 

Strój z trzeciego looku wygląda lepiej niż poprzednie dwa. Reprezentowany jest przez ciemnozieloną sukienkę z dekoltem w kształcie litery V i jasne szpilki. Główna bohaterka wygląda w nim po prostu świetnie. Nikt się nie spodziewał, że ma tak luksusowe włosy.

 

Teraz ocenimy pracę stylistów. Julia miała obcięte włosy i przefarbowała je na blond. Miała też bardzo udany, dyskretny makijaż.

Pierwszy look kobiety składał się z niebieskiej kurtki, białego T-shirtu, dresów z ćwiekami, sportowych butów na platformie, niesamowitej czerwonej torby na ramię i… puszystego wąsatego zwierzaka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet