😍 «Paris Hilton, 43 lata, dobrze się bawi na imprezie, ubrana w „nagą” sukienkę bez bielizny!»😮

Paris Hilton, uosobienie imprezowiczki Hollywood, naraża bezpieczeństwo swojej rodziny na ryzyko po utracie pokaźnego spadku w wyniku pasji do życia nocnego. Paris miała odziedziczyć i kontynuować dynastię hotelu Hilton, ale rodzina odcięła ją od firmy, uważając, że będzie marnować pieniądze na przyjęcia. Wydaje się jednak, że Paryż niczego się nie nauczył z tego błędu. Ma teraz dwójkę małych dzieci, ale nadal aktywnie uczestniczy w imprezach.

Paris pozostaje w głośnych związkach z kilkoma najbardziej odpowiednimi kawalerami w Hollywood, z których wielu złożyło jej propozycje. Wyglądało na to, że Paryż w ogóle zwlekał z zawarciem małżeństwa przez jakiś czas. Jej wielbiciele pogodzili się z możliwością, że nigdy nie ubierze się w suknię ślubną. Ale Paryż miał dla nich wszystkich coś nieoczekiwanego.


W 2021 roku celebrytka poślubiła inwestora Cartera Reuma. Paris ujawniła, że ​​przyjaźnią się od bardzo dawna i na początku nie sądziła, że ​​Carter będzie dobrym małżonkiem. Jej punkt widzenia w końcu się zmienił i po roku zalotów pobrali się podczas wystawnej ceremonii w Los Angeles.

Aby chronić zdrowie Paris, w zeszłym roku para skorzystała z pomocy surogatki, aby spłodzić na świecie dwójkę dzieci. Teraz pod opieką Paris znajduje się sześciomiesięczny London i roczny Phoenix. Hilton chodzi na imprezy pomimo swojej nowej pozycji matki. Kiedy ostatnio fotografowie przy innej okazji wyglądali przepięknie w sukni ze złotymi nitkami.

Odważność jej zestawu, który przywołała wspomnienia strojów, które nosiła na początku XXI wieku, zaskoczyła nawet jej najbardziej zagorzałych wielbicieli. Wygląda na to, że Paris nie jest gotowa porzucić swojego charakterystycznego wyglądu nawet po 20 latach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet