«Zmarnował milion dolarów, aby stać się lalką Ken:🤯 Jak wygląda teraz?»

„Aby przemienić się w lalkę Ken, wydał milion dolarów”: Jak wygląda chłopak po kilku zabiegach i zastrzykach upiększających?

Pochodzący z Brazylii mężczyzna przyznał, że dorastał, zazdroszcząc dziewczynom, które bawiły się lalkami Ken, co zainspirowało go do rozpoczęcia transformacji, aby upodobnić się do słynnej postaci z zabawki.

 

W wieku szesnastu lat zaczął poddawać się operacjom kosmetycznym, mimo obaw swoich rodziców. Próbowali go od tego odwieść, ale był niezłomny w swoim postanowieniu, informując ich na kilka dni przed każdą operacją.

 

Jego metamorfoza przebiegała metodycznie, zaczynając od zmian w kościach policzkowych, zębach, nosie, a na końcu w mięśniach brzucha.

 

Następnie skoncentrował się na powiekach i oczach, aby nadać im sztuczny blask. Najtrudniejsza operacja, augmentacja oczu, niespodziewanie przyniosła pozytywne rezultaty.

Chociaż mężczyzna twierdzi, że jego zmieniony wygląd uczynił go popularnym zarówno online, jak i offline, jego rodzice są sceptyczni co do jego prawdziwego szczęścia i zastanawiają się, czy jego zewnętrzny sukces odpowiada wewnętrznej radości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet