«Nowe gorące zdjęcia Blake Lively!🔥 „Nie chcę być szczupła,” powiedziała Blake Lively, prezentując swoją większą sylwetkę w obcisłej sukience.»

 

Słynąca ze swoich umiejętności na czerwonym dywanie, Blake Lively ma także niesamowity gust, jeśli chodzi o codzienne ubrania. W swojej codziennej rutynie aktorka preferuje odważne i kolorowe zestawy, często łącząc żywe kolory i fantazyjne akcenty. Lively łączy blask i maksymalizm, dodając swojej odzieży indywidualności i stylu, łamiąc przy tym konwencje subtelnego luksusu.

 

Co zadziwiające, Lively wybiera wszystkie stroje sama, bez pomocy stylisty. W wywiadzie opowiedziała o swojej pasji do mody i projektowania, podkreślając, że wybór ubrań pozwala jej być kreatywną: „Kocham projektowanie i modę, i to jest mój sposób na wyrażanie kreatywności” – powiedziała.

 

Niedawno Lively zrobiła furorę podczas sesji zdjęciowej w Rzymie, nosząc odważny i nietypowy strój, który przyciągnął uwagę jej sylwetki. Wewnętrzna warstwa sukni to obcisły biały body z głębokim dekoltem, pokryty białą perłową nakładką przypominającą siatkę. Suknia była dodatkowo atrakcyjna dzięki efektownemu rozcięciu z tyłu.

Lively ceni sobie spędzanie czasu z rodziną, mimo swojego napiętego harmonogramu pracy. Na początku tego tygodnia zrobiła przerwę, aby udać się na koncert swojej przyjaciółki Taylor Swift w Madrycie w Hiszpanii, towarzyszyły jej trzy córki, Betty, James i Inez.

Podczas występu Taylor nawet zauważyła młodych członków publiczności i wyraziła radość z ich obecności na scenie. Następnej nocy Lively i jej dzieci ponownie uczestniczyli w koncercie, tym razem z mężem, Ryanem Reynoldsem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet