«Najbardziej dyskutowane są zdjęcia Davida Beckhama i jego córki z meczu! 😱 Jego zachowanie jest tak dziwne i mamy pewne wątpliwości!»🤔

 

Kiedy David Beckham zabrał swoją córkę Harper na mecz piłkarski w Miami na Florydzie w miniony weekend, przeżyli wzruszający moment. Niektórzy widzowie nie zgadzali się jednak z ich relacją, mimo ich uroczej więzi jako ojca i córki.

 

Jako 49-letni współwłaściciel drużyny, Beckham spodziewał się, że obecność jego 12-letniej córki przyniesie korzyści jego zespołowi w meczu Major League Soccer. Mimo że mecz zakończył się remisem, para wyglądała na szczęśliwą i komfortową przez cały dzień.

 

Harper zaprezentowała swój styl w różowej koszulce, spodniach i szykownej żółtej torebce, która przypominała projekty jej matki Victorii, podczas gdy Beckham emanował swoim wyjątkowym stylem w granatowym garniturze i pasującej koszulce.

Beckham i Harper zostali sfotografowani razem, zadowolony ojciec mocno przytulał swoją córkę, podczas gdy oglądali mecz. Ich wspólne chichoty podkreślały, jak blisko są ze sobą.

Wielu admiratorów wyraziło podziw dla oczywistej więzi między ojcem a córką w mediach społecznościowych, komplementując Beckhama za jego czuły sposób bycia.

Jednakże, niektórzy wyrazili odmienne opinie, twierdząc, że biorąc pod uwagę wiek Harper, wyrazy miłości Beckhama były nieodpowiednie. Chociaż opinie się różniły, jasne jest, że pomimo różnic w poglądach, wycieczka była dla Beckhama i Harper wyjątkowym czasem spędzonym razem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet