«Lady Gaga opowiedziała o swojej niedawnej transformacji ciała i podzieliła się nowymi zdjęciami!»😮

W ostatnich dniach anglojęzyczne media szeroko dyskutują na temat rzekomej ciąży Lady Gagi. Artystka, która rzadko pojawia się publicznie, ostatnio znalazła się w centrum uwagi z powodu zdjęć zrobionych przez paparazzi, na których widać zaokrąglony brzuch. Gaga szybko odpowiedziała na te plotki w mediach społecznościowych, jasno stwierdzając, że choć nie spodziewa się dziecka, jest świadoma niepewności.

 

Gaga zażartowała, że jej zmieniony wygląd może być związany z jej ostatnim nawykiem płakania więcej na siłowni niż ćwiczenia. Piosenkarka postanowiła oddać się przyjemnościom i wziąć urlop od intensywnego harmonogramu zdjęciowego do sequela „Jokera”, co skutkowało znaczną zmianą.

 

W internecie pojawiły się zdjęcia z wesela przyjaciela, na których widać Gagę w beztroskim nastroju. Na takiej imprezie można by pomyśleć, że będzie wyglądać bardzo glamour, ale zamiast tego miała na sobie czarną sukienkę do kolan z wąską talią, która podkreślała jej widoczny przyrost wagi. Gaga zachowała charakterystyczny mocny makijaż, ale jej włosy wyglądały bardziej swobodnie, z luźnymi pasmami wokół twarzy w luźnym koku.

 

Według informatorów, zamiast koncentrować się na utrzymaniu swojego zwykle olśniewającego wyglądu, Gaga spędza więcej czasu ze swoim partnerem, miliarderem Michaelem Polanskim, ciesząc się relaksującymi zajęciami w ich luksusowym domu.

Biorąc pod uwagę, że Gaga niedawno pojawiła się w wyciekłym wideo z sequela „Jokera”, w którym wyglądała nienagannie, wielu wyraziło zdziwienie jej obecnym stanem. W obliczu nagłej zmiany, wielu spekulowało na temat emocjonalnego stanu piosenkarki i jej dłuższego odosobnienia od światła reflektorów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet