«Jak dziś wygląda Cersei z Gry o Tron? Zmienia się nie do poznania!»😳(Zdjęcia)

Od finału serialu w 2019 roku pojawiło się niewiele aktualizacji na temat miejsca pobytu kilku postaci z „Gry o tron”. Dziś dajemy Lenie Headey, która w filmie grała słynną Cersei Lannister, trochę światła. Oprócz uznania na całym świecie jej rola Cersei zaowocowała kilkoma nominacjami do prestiżowych nagród filmowych. Warto zauważyć, że Lena była nominowana do dwóch nagród Emmy w 2014 i 2015 roku w kategorii „Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym”.


Lena zrobiła sobie chwilową przerwę w pracy po finale serii 2019, być może z powodów osobistych. W tym okresie rozstała się ze swoim narzeczonym, filmowcem Danem Kadaną, który jest także ojcem jej drugiego dziecka.

Niemniej jednak w 2021 roku Lena z determinacją wróciła do pracy. Choć jej inicjatyw nie jest tak wiele, niewątpliwie są.

Obecnie Lena spędza dużo czasu, opowiadając się za kwestiami społecznymi i politycznymi, w tym ochroną środowiska, pokojem na świecie i prawami biednych.


Lena słynie ze skromności w życiu prywatnym, która kontrastuje z jej wizerunkiem na ekranie. Często pojawia się bez mocnego makijażu, a wielu widzów seriali jest zaskoczonych wrażeniem pewności, jaką sprawia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet