😱«Liczne operacje plastyczne sprawiły, że wygląda nieatrakcyjnie i jest nie do poznania. Zdjęcia przed operacjami plastycznymi!»👇

 

Urodzona w 1940 roku w Szwajcarii, Jocelyn Perisse miała interesujące życie pełne romansu, ekscytacji i kontrowersji. Od młodości była zafascynowana swoją urodą, inteligencją i osobowością. Milioner Alec Wildenstein i jego żona Ol Yogi osiedlili się na ranczu w Afryce i mieli dwoje dzieci. Wszystko miało baśniowy początek.

 

Jednak ich pozornie idealne życie wkrótce zaczęło się rozpadać. Jocelyn podjęła niezwykłe wysiłki, aby zmienić swój wygląd na podobieństwo ulubionego zwierzęcia Aleca, lwicy, po tym jak dowiedziała się o jego zdradzie. Alec początkowo był nią zafascynowany, ale ich małżeństwo zakończyło się publicznym rozwodem w 1999 roku.

 

Jocelyn kontynuowała swoją metamorfozę po odziedziczeniu znacznej ilości majątku, ale zakazano jej używania go na operacje plastyczne, co spotkało się z publiczną dezaprobatą i finansową ruiną.

Pomimo swojego nietypowego wyglądu, Jocelyn pozostała wierna swojej tożsamości, twierdząc, że lepsza pielęgnacja kosmetyczna i wiek są przyczynami jej wyglądu. W ostatnich latach Jocelyn prowadziła spokojne życie, okazjonalnie pojawiając się z partnerem, Lloydem Kleinem. W 2022 roku wywołała sensację, kiedy pojawiła się na pokazie Balenciaga, mimo że makijażysta Joseph Renz zrobił jej metamorfozę.

 

Jednak jest jasne, że Jocelyn jest pewna swojej osobowości i nie żałuje swoich decyzji.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet