😍«Co się stało z dziećmi, gdy mogły pójść do szkoły: 👏Niektóre dzieci z Bangladeszu zostały sponsorowane przez fotografa, aby otrzymać edukację.»

Kiedy powinni siedzieć w szkolnej ławce i słuchać nauczycieli, wiele dzieci w Bangladeszu wstaje rano i idzie prosto do pracy. Nie wynika to z radosnego istnienia. Rodzice ciężko pracują, aby utrzymać swoje rodziny. Niestety, praca dzieci jest tu powszechna.

 

Oczywiście, wiele zmian zachodzi stopniowo, ale są one zbyt wolne. Fotograf G.M.B. Akash nie może pogodzić się z tą rzeczywistością. Od piętnastu lat stara się zwrócić uwagę ludzi na straszliwą sytuację naszego kraju. Prawie wszystkie swoje dochody przeznacza na pomoc potrzebującym.

 

43-letni ojciec pokrył również koszty edukacji 20 dzieci z Dhaki. Dzieciom pozwolono chodzić do szkoły, pod warunkiem że opłaci ich posiłki, przybory szkolne, ubrania i opłaty szkolne.

 

Rodzice tych uczniów również oczekiwali wynagrodzenia od fotografa. Jest to suma, którą dzieci mogłyby zarobić, gdyby dłużej pracowały.

Chociaż jedna osoba nie może zmienić całego świata, Akash uważa, że jedna osoba może zmienić świat. Zadowolone wyrazy twarzy dzieci tylko potwierdzają tę wiedzę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet