TA 23-LETNIA DZIEWCZYNA ZDOŁAŁA SCHUDNĄĆ AŻ 105 KG

23-letnia dziewczyna ze Zlatoust schudła 105 kg. Oto jak tego dokonała

Sasha Osipova była szczupłym dzieckiem, aż do momentu, kiedy wydarzyło się nieszczęście. W wieku trzech lat musiała przejść leczenie zatrucia chemicznym środkiem przeciwkleszczowym, który dostał się do jej organizmu wraz z liściem z opryskanego krzewu.

 

Po leczeniu jej poziom hormonów uległ zaburzeniu, a waga zaczęła gwałtownie rosnąć.

 

Do czasu ukończenia szkoły dziewczyna ważyła 125 kilogramów. To rozmiar 62. Ale nie miała kompleksów: przyjaciele kochali ją taką, jaka była, a ona ubierała się modnie. Sasha wspomina:

 

„Zamawiałam rzeczy przez Internet, nawet moi przyjaciele byli zaskoczeni moją garderobą. Nie wstydziłam się nosić prześwitujących czy obcisłych ubrań. Na przykład miałam legginsy w panterkę – wszystko jak w żartach o grubych kobietach.”

W towarzystwie chłopcy poznawali jej przyjaciółki, a jej mówili, że jest po prostu dobrą osobą. A zmartwiona dziewczyna ciągle zadawała sobie pytanie – skoro jestem taką dobrą osobą, dlaczego nikt mnie nie kocha. Po prostu nie zdawała sobie sprawy ze swojej wagi.

 

Sasha jadła wszystko i nigdy nie wchodziła na wagę. Była pewna, że waży „tylko” 120-130 kilogramów, aż pewnego dnia przyjaciółka namówiła ją do zważenia się.

Okazało się, że waga stała się katastrofalna – 160 kilogramów przy wzroście 172 cm.

Dziewczyna postanowiła schudnąć przynajmniej 10 kilogramów. Na początek zmniejszyła ilość słodyczy, jedząc nie cały tort wieczorem, ale kawałek. Na obiad jadła nie pizzę, ale kaszę gryczaną.

Efekt nie kazał długo czekać. Dziesięć kilogramów zniknęło w dwa miesiące.

A potem Sasha wzięła się za siebie na poważnie. Czytała artykuły w Internecie o zdrowym odżywianiu, dużo spacerowała, a potem zapisała się na fitness. Obciążenia stały się większe.

Ale następne 20 kilogramów zajęło rok! A buty do biegania zużyły się od intensywnych ćwiczeń.

 

Każdego dnia dziewczyna biegała co najmniej osiem kilometrów, plus spędzała półtorej do dwóch godzin na siłowni.

Szczególną uwagę poświęcała swojej diecie. Sasha całkowicie przestała jeść słodycze, ziemniaki i chleb. Przeszła na gotowane i parowane potrawy. Nauczyła się jeść bez soli.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet