«Kevin Costner, 69 lat, przechodzi metamorfozę, aby „wyglądać młodziej” po swoim szokującym rozwodzie.»🤯

Wydaje się, że nawet celebryci mogą dokonać zmian po rozwodzie. Jeśli wierzyć Radar Online, Kevin Costner jest w trakcie jednej z takich zmian.

Krótka wersja życia miłosnego Costnera i jak toczy się ono w 2023 roku jest taka, że gwiazda „Tańczącego z wilkami” i Christine Baumgartner rozstali się w zeszłym roku po 19 latach małżeństwa.

Według wszelkich źródeł, Costner był zaskoczony decyzją swojej byłej żony, podczas gdy Christine rozpoczęła proces rozwodowy. Po nieuniknionej batalii sądowej, Baumgartner została zobowiązana do płacenia Costnerowi 63 209 dolarów miesięcznie na alimenty.

 

Chociaż może się to wydawać dużą sumą, to znacznie mniej niż 161 592 dolarów, których Christine się domagała. Kilka miesięcy później, 69-letni Costner stał się obiektem kilku plotek łączących go z różnymi kobietami. Można się tego spodziewać, ponieważ od dnia, w którym jego rozwód został sfinalizowany, stał się jednym z najbardziej pożądanych kawalerów w Hollywood. W ostatnich miesiącach pojawiły się spekulacje, że teraz spotyka się z piosenkarką Jewel; podobno para wyjechała razem na wakacje.

 

W wywiadzie w kwietniu sama Jewel wspomniała o Kevinie, z przebiegłym uśmiechem opisując aktora jako „wspaniałą osobę”. Odnosząc się do spekulacji łączących ich dwoje, powiedziała w tym samym wywiadzie: „To musi być trudne, aby przypodobać się opinii publicznej.” Świat prawdopodobnie nie dowie się, czy Costner znalazł nową miłość, dopóki nie zostanie to oficjalnie ogłoszone, ale Radar Online twierdzi, że reżyser Yellowstone zmienił się od czasu rozwodu z Christine. „Przejmuje się teraz swoimi włosami i teraz ma przedłużane włosy,” powiedział źródło dla The Globe.

 

„Poddaje się innym zabiegom kosmetycznym, takim jak Botox i liftingi, aby wyglądać młodziej.” Kiedyś był niedbały, ale teraz spędza godziny na przygotowaniach i jest obsesyjnie związany ze swoimi włosami,” dodał insider. Przy odbarwionych włosach na głowie, jego przyjaciele śmieją się z niego, ponieważ wygląda jak cień, ale nie przejmuje się tym, ponieważ uważa, że wygląda świetnie.

Rzeczywiście, gdy Costner został sfotografowany na Festiwalu Filmowym w Cannes w tym miesiącu, aby promować swój pierwszy film z nowej czteroczęściowej serii westernowej Horizon: The American Series, miał odbarwione włosy i znacznie dłuższą linię włosów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet