«Czy wiedzieliście o tym? 😳 Matka Iglesiasa zostawiła swojego męża dla markiza, a on znalazł modelkę, która jest o 21 lat młodsza od niego, aby zajęła jej miejsce.»🤯

 

Podczas gdy Julio Iglesias rozpoczął nowy romans z modelką, która jest o 21 lat młodsza od niego, matka Enrique Iglesiasa podobno znalazła miłość z markizem. Enrique niedawno opublikował wideo ze swoją 73-letnią filipińską matką, która wygląda niesamowicie młodo w porównaniu z 59-letnią żoną Julio.

 

Komentujący twierdzą, że matka Iglesiasa przestała się starzeć dekady temu ze względu na swoją rzekomo wieczną urodę. Niektórzy zastanawiają się, czy jej młody wygląd jest typowy dla siedemdziesięciolatek z Filipin. Pojawiają się obawy dotyczące wyboru partnerki przez Julio, a niektórzy ludzie są zszokowani jego decyzją.

 

Wielu ludzi wyraża podziw dla urody matki Iglesiasa, wyrażając życzenie, aby osiągnąć jej młodzieńczy blask w wieku 73 lat.

 

Chociaż krążą plotki, że zamierza poddać się operacji plastycznej, wszyscy nadal przeważnie są za tym i chwalą jej ponadczasową urodę.

  

Z drugiej strony, pojawia się wiele komentarzy dotyczących zaawansowanego wieku Julio i rzekomej banalności jego młodszej partnerki, podkreślających upływający czas.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet