«Tata marynarki wojennej wraca do domu, do swojego nowonarodzonego syna i mówi swojej żonie cztery niespodziewane słowa!»😳

Za każdym razem, gdy ktoś bliski jest wysyłany za granicę, rodziny wojskowe stają przed ogromnymi wyzwaniami. Pożegnanie, być może po raz ostatni, jest dla wielu rodzin bolesną rzeczywistością.

Myśl, że być może już nigdy się nie spotkamy, jest przerażająca. Podczas pełnienia służby personel wojskowy musi podejmować decyzje dotyczące życia lub śmierci i śledzić dni, zanim będzie mógł wrócić do domu. Ich rodziny również mają trudności z radzeniem sobie z codziennymi wyzwaniami bez wsparcia bliskiej osoby. Nawet przy zastosowaniu nowoczesnych technik, takich jak rozmowy wideo, utrzymywanie kontaktu podczas obsługi za granicą może nadal być trudne.

To samo przydarzyło się porucznikowi Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Michaelowi Lemmonsowi. Kiedy służył za granicą, jego żona urodziła syna. Lemmons opowiedział tę historię pozostałym dwudziestu siedmiu członkom załogi, którzy nie byli świadkami narodzin swoich dzieci. Kiedy wrócili, nie mogli się doczekać, aż powitają swoją nową rodzinę.

 

 

 

Na podnoszącym na duchu filmie twarz Lemmona uśmiecha się, gdy znajduje żonę czekającą na niego na nabrzeżu. Biegnie do niej i wreszcie spotyka swoje nowo narodzone dziecko. Tuli swoje urocze małe dziecko.

 

Ogarnięty pasją Lemmons wybucha: „Jest doskonały”. Jestem wdzięczny. Chciał wyrazić wdzięczność żonie za wsparcie w trudnym okresie porodu i za utrzymanie domu w dobrym stanie.

 

Chciał wyrazić wdzięczność żonie za wsparcie w trudnym okresie porodu i za utrzymanie domu w dobrym stanie. Rozumie wyzwania związane z byciem samotnym rodzicem.

 

Kiedy jego żona usłyszała jego szczere uwagi, zaczęła płakać. Nawet gdy jej małżonek służył krajowi, czuła się ceniona za wszystko, czego dokonała. Jej wysiłki były znaczące, choć nie były tak oczywiste.

Lemmons i jego małżonka tulili swoje niemowlę w ramionach. Ich rodzina była teraz kompletna i w końcu ich związek mógł się zagoić. Wiedząc, że nie będzie miał tyle czasu do spędzenia w domu i że wkrótce będzie musiał ponownie służyć, Lemmons lubił spędzać czas z żoną i nowym dzieckiem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet